PDA

Zobacz pełn± wersję : Uszczelka pod głowice



Coupe333
26-03-08, 15:02
Witam, musze jeszcze dzisiaj kupic uszczelke pod głowice i kolektor ssacy mam silnik d15b7 mysle o kupie uszczelki od d16y8 bedzie wszytsko pasowało i czy jest sens???? Kupowac orginał czy jakis dobry zamiennik a jak zamiennik to jaki bo orginał kosztuje 330+ zł. pod głowice a podobno sa jakies dobre zamienniki za połowe ceny doradzcie Prosze, i pod kolektor ssacy to tez orginał czy mozna jakies zamiennik?? Z gory Dziekuje za odpowiedzi i Prosze nie odsyłajcie do szukajki bo szukałem z 3 godziny i nic na ten temat co potrzebuje nie znalazłem. Proszę o szybko pomoc. Pozdrawiam.

wunat
26-03-08, 15:04
tylko i wylacznie oryginal pod glowice.

Coupe333
26-03-08, 15:28
Bo czytałem tutaj tez na forum cos kiedys ze sa dobre zamienniki niczym sie nie roznia od orginału tylko wlasnie nie pamietam nazwy tego zamiennika dlatego pytam bo tamtego tematu nie moge znalesc.

wunat
26-03-08, 15:46
bylo mowione o takomie, ale ja i 2 innych Ziomow mielismy i musielismy szybciutko zmienic na oryginal.

s3kawek
26-03-08, 16:47
Witam, musze jeszcze dzisiaj kupic uszczelke pod głowice i kolektor ssacy mam silnik d15b7 mysle o kupie uszczelki od d16y8 bedzie wszytsko pasowało i czy jest sens???? Kupowac orginał czy jakis dobry zamiennik a jak zamiennik to jaki bo orginał kosztuje 330+ zł. pod głowice a podobno sa jakies dobre zamienniki za połowe ceny doradzcie Prosze, i pod kolektor ssacy to tez orginał czy mozna jakies zamiennik?? Z gory Dziekuje za odpowiedzi i Prosze nie odsyłajcie do szukajki bo szukałem z 3 godziny i nic na ten temat co potrzebuje nie znalazłem. Proszę o szybko pomoc. Pozdrawiam.

Sam sobie odpowiedz czy warto za jaki¶ czas kupować uszczelkę jeszcze raz i płacić ponownie za jej wymianę.

Lcfr
26-03-08, 17:16
Pisane na forum już niejednokrotnie ze tylko oryginał.Róznica nieduza (zamiennik tacoma itp ok 170zł a w ASO po zniżkach 250zł to max)