PDA

Zobacz pełną wersję : Civic coupe Si - uzywana



najman
19-02-09, 10:10
Moja kobita jakos na wiosne nosi sie z zamiarem zakupi civic coupe si. Przy obecnym kursie dolara srednio oplaca sie sciagac takie auto z USA. Wczesniej byly plany kupic nowe bo cena nowego z salonu byla w granicach 60tysl zl bez transportu. Na allegro jest troche tych aut ale dziwi mnie ich cena i tak np tutaj http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6322214 ceny Si prawie nie roznia sie od ceny wersji coupe z silnikiem 1.8 140 koni! W takim razie duze prawdopodobienstwo ze te Si sa jakimis bananami zlozonymi z dwoch aut po jakiejs Katrinie. Co o tym sadzicie?

bunet
19-02-09, 10:29
Zajefajne autko.
:)

Umberto
19-02-09, 20:36
ja też szukałem wśród coupet z USA. Szukałem też innych aut i przekonało mnie jak w ogłoszeniu widziałem fajną eclipse w warszawie- masa zdjęć i wyglądała jak nówka- cena jakieś 50tysi, już chciałem kupować, ale ktoś inny na forum miśków spytał o to auto. Na szczęście moje (a nieszczęście sprzedającego) podał nr VIN. i podobno eclipsa miała wgniecioną maskę bo pod pick-upa się wkleiła(ktoś inny się dowiadywał), a jeden koleżka co miał konto na coparcie wrzucił zdjęcia eclipsa jak wyglądał w stanach- przodu praktycznie nie było!!! silnik pewnie do wymiany i auto na przedniej szybie się zaczynało.
Zrobili na cacy (ze zdjęć tak wyglądało) ale eclips pewnie 4 ślady robi jak jedzie! kupiłem w salonie i wiem czym jeżdzę.
inna sprawa że już bym coś innego chciał...:)) no ale życie...

Osobiście nie polecam auta ze stanów chyba że znasz osobę która ci to sprowadzi.
Nawet nówki auta po konkretnym dzwonie można tam kupić za ok 20-25tys zł i to dużo ludzi wykorzystuje.
Właśnie czemu cena prawie nowego auta jest taka niska???
Oczywiście nie uogólniam, ale ja już raz kupiłem u handlarza i teraz będę szukał od 1 właściciela z książką.

luckie
19-02-09, 20:48
inna sprawa że już bym coś innego chciał...:)) no ale życie...
.

mam ta sama chorobe ;)

iced_devil
22-02-09, 04:55
radziłbym poczekać na dolara... i kupić 2009 gdzieś pod koniec lata, wtedy ceny są najlepsze w stanach. Co do używek to jest coś takiego jak raport carfax, kosztuje to 30 dolarów na miesiąc i jest to dostęp do bazy danych, gdzie wpisując VIN można się dowiedzieć gdzie auto było serwisowane, kiedy i czy była zgłaszana jakaś szkoda w ubezpieczalni z udziałem tego wózka, naprawdę warto kupić to autko jest zajefajne... ja poziadam sedana od roku i nie mogę się nacieszyć... silnik i skrzynia w tym aucie to dzieło sztuki a btw sedan jest fajniejszy i praktyczniejszy od coupe
aha jeszcze jedno, ta z tego ogłoszenia co wkleiłeś ma grill z wersji 1,8 a nie Si, więc bita była na bank ;)
http://images29.fotosik.pl/161/ad06b959abab5277.jpg

Milek
22-02-09, 20:36
Moja kobita jakos na wiosne nosi sie z zamiarem zakupi civic coupe si. Przy obecnym kursie dolara srednio oplaca sie sciagac takie auto z USA. Wczesniej byly plany kupic nowe bo cena nowego z salonu byla w granicach 60tysl zl bez transportu. Na allegro jest troche tych aut ale dziwi mnie ich cena i tak np tutaj http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6322214 ceny Si prawie nie roznia sie od ceny wersji coupe z silnikiem 1.8 140 koni! W takim razie duze prawdopodobienstwo ze te Si sa jakimis bananami zlozonymi z dwoch aut po jakiejs Katrinie. Co o tym sadzicie?


To Si ktore podales w linku to najwieksza padlina jaka w zyciu widzialem. O Si akurat moge bardzo duzo powiedziec....... Ogladalem dokladnie ta czarna honde i zaczne od poczatku. Auto bylo po dachowaniu i zostalo bardzo slabo zrobione, przod spasowany tragicznie, uszczelki w stanie krytycznym. Nie dalbym za nia nawet 30tys. Jak bedziesz zastanawial sie na jakims konkretnym Si to daj znac to moge cos ci dopowiem i doradze

Iced devil, nie porownuj nawet sedana do coupe, zobacz jak wyglada moje Si a jak Twoje :)

najman
22-02-09, 21:58
Dobra bede o Tobie pamietal Milek ;) jak cos to sie odezwe

pepe
24-02-09, 12:56
jak chcesz sprawdzić auto z USA to polecam http://www.allegro.pl/item565190492_sprawdzanie_aut_z_usa_kanady_przed_p o_zakupie.htmlgość jest godny zaufania