PDA

Zobacz pełną wersję : odparowanie/ nawiew



snowbll
23-02-09, 11:34
Heja,
moje pytanie jest z cyklu "Czy wy też tak macie?"
chce oparować przednią szybę, klikam na panelu klimy "nawiew na przednią szybę" i elegancko się przełącza ale nie zmienia mocy nawiewu. W autach którymi śmiagałem (leon, mazda6) zawsze klik w nawiew powodował przełączenie dmuchawy na maxa.
Jak z tym jest u was?

semri
23-02-09, 11:54
Siła nawiewu ustawia się automatycznie względem temp w środku a zadaną na panelu. Więc jeśli masz 22 w środku i w tym momencie klikniesz tylko na szybę, to za bardzo siła nie wzrośnie, ale jak ustawisz +- np. 3 i wtedy na szybę, czy gdziekolwiek to tak.

zyga502
23-02-09, 12:06
a u mnie jest tak ,że jak klikam na "nawiew na szybę" to wyraźnie wzrasta moc nawiewu i to słychać i to bez względu na temp nastawiona,ta opcja właśnie tak ma działać,szybko odparować przednią szybę

Sagi80
23-02-09, 13:08
U mnie po włączeniu tej opcji włącza się huragan.

Adam79
23-02-09, 13:49
U mnie po włączeniu tej opcji włącza się huragan.
potwierdzam

snowbll
23-02-09, 14:14
potwierdzam

thnx - to chyba muszę się wybrać do ASO

Sagi80
23-02-09, 15:17
thnx - to chyba muszę się wybrać do ASO

Wątpię, żeby coś było nie tak, bo to jaka jest moc nawiewu zależy od temperatury zewnętrznej, wewnętrznej i innych czynników. Poza tym nie ma za bardzo co tam się zepsuć. Chyba że sterownik klimatyzacji oszalał.

Mariusz1
23-02-09, 15:20
Wątpię, żeby coś było nie tak, bo to jaka jest moc nawiewu zależy od temperatury zewnętrznej, wewnętrznej i innych czynników. Poza tym nie ma za bardzo co tam się zepsuć. Chyba że sterownik klimatyzacji oszalał.
Chyba nie.Bez względu na zewnetrzną temperaturę zaczyna nieżle dmuchac po przełaczeniu na nawiew przedniej szyby.Chyba się jednak coś zepsuło.

kkaczor
23-02-09, 16:22
no u mnie tez niezaleznie od czujnikow odpala dmuchawe i wyraznie to slychac :|

Pabloss
23-02-09, 16:55
U mnie po włączeniu tej opcji włącza się huragan.
tak wlasnie ma byc mam to w kazdym aucie z klimom automatyczna