PDA

Zobacz pełną wersję : zacieki z pod lusterek bocznych



Bolesław Winnicki
02-03-09, 10:52
Po każdym umyciu nadwozia nawet po kilkudziesięciu godzinach wycieka woda z pod uszczelek lusterek bocznych tworząc brzydkie zacieki na drzwiach. Co zrobić - honda 4d VIIIgen.

malykciuk
02-03-09, 11:12
ja w megance po kazdym myciu, w momencie wycierania auta zawsze dmuchnalem w ta szparke :) pod lusterkiem zeby nagromadzona woda wyciekla i wtedy wycieralem. w civie nie zauwazylem takiego problemu

Mariusz1
02-03-09, 12:11
Po każdym umyciu nadwozia nawet po kilkudziesięciu godzinach wycieka woda z pod uszczelek lusterek bocznych tworząc brzydkie zacieki na drzwiach. Co zrobić - honda 4d VIIIgen.
Serwis.Wycinają jakąs uszczelkę

Maciek CIVIC SPORT
02-03-09, 12:40
Ja bym sie wstydził z taką pierdołą jechać do serwisu, lekkie przegięcie

zyga502
02-03-09, 14:18
Ja bym sie wstydził z taką pierdołą jechać do serwisu, lekkie przegięcie

To się wstydź, od razu widać że nie wiesz o czym piszesz.Niech się wstydzi ten co widzi.Z tym zaciekiem jest dokładnie tak jak napisał Mariusz1,to wina uszczelki ,która nasiąka woda i robi właśnie taki zaciek,żadne dłuższe wypłukiwanie i dmuchanie nie pomoże.Przy przeglądzie zgłoś to w serwisie to Ci to zrobią.Nie piszą o tym "głośno" w hondzie,ale jest na to akcja serwisowa.
Wiem ,bo u mnie mam to już zrobione i zacieki przestały się pojawiać.

snowbll
02-03-09, 18:19
dmuchnalem w ta szparke

hehe, to dobre :)

malykciuk
02-03-09, 20:41
czasem w szparke trzeba dmuchnac zeby nie bylo problemow z wilgocia... ;P

dzisiaj mylem afto i kurna zauwazylem pod pewnym katem ze tez mam slad po zacieku :[

Umberto
03-03-09, 16:40
ja pod lusterkami miałem wcześniej zacieki, teraz jakby mniej, nawet jak odbierałem nowe to wyciekło jakieś tłuste badziewie- jakby wosk.
Teraz bardziej wkurzają mnie zacieki spod tylnej klapy- cała woda zbiera się w tych rynienkach i płynie na dół po zderzaku. żeby się tego pozbyć, trzeba by podnieść klapę i wytrzeć wsio do sucha (nigdy tego nie robię). Zwykle kilka razy pier... klapą żeby trochę się pozbyć tej z klapy, ale i tak później woda cieknie...