PDA

Zobacz pełną wersję : chyba nowy posidacz civica, kilka pytan...



s_misiek
15-03-09, 20:47
jestem tutaj nowy, ogladalem civica sedana 8 gen z usa, caly czas sie zastanawiam imam kilka pytan...jak wlaczyc aby komputer wyswietla dane jakies, czy mozliwe ze jest to wersja bez komputera? co z tylnymi lampami, kierunki swieca na czerwono, cale lampy wymieniac czy tylko wstawiac szkielka jak tak to jak tro zrobic? pozdrawiam

iced_devil
18-03-09, 19:16
amerykańskie sedany nie posiadają komputera jako takiego, jeśli chodzi ci o spalanie na przykład. Lampy tylne mozesz kupić po liftingu z 2009 roku z pomarańczowym kierunkowskazem po 92 dolki sztuka tu http://www.hondapartsdeals.com/ kwestia czy ci wyślą do polski.... są też zamienniki pro-design i depo z pomarańczowym kierunkiem, dokładnie to z przezroczystym i pomarańczową zarówką, na ebayu amerykańskim odpowiednio coś koło 250 para za pro, i 150 za depo. To takie tunningowe odpowiedniki wyglądają trochę inaczej niż seria.Ja mam zamiar założyć wersję 2009, ale to tak na jesieni... jak cię interesuje to mam kontakt do gościa który zeznawał że jest firma w Poznaniu która przerabia oświetlenie civiców na zgodne z przepisami w PL za 600 zł cała operacja, jeśli cię to interesuje... a z resztą wydaje mi się ze temat wałkowaliśmy razem na autocentrum - misiek.... ;)

s_misiek
19-03-09, 13:20
heh, no wlasnie na tamtym forum podejmowalem temat...ja tez znalazlem firme w miejscu gdzie mieszkam ktora przerabia oswietlenie za jedyne 1000 pln :), zastanowie sie nad tymi opcjami...a jeszcze kwestia manuala, jest szansa aby ktos urzyczyl na mejla :)

iced_devil
19-03-09, 16:11
w sensie potrzebujesz instrukcję serwisową??? ja mam w wersji książkowej, także nie bardzo się to opłaca skanować, zajrzyj na http://www.8thcivic.com/ jeżeli chcesz do amerykańskiej oczywiście ;)

s_misiek
19-03-09, 20:18
tak, interesuje mnie wersja USA, zajrze tam, dzieki

a jeszcze mam pytanie, skoro komputer pokazuje 70 % oil life, to co to oznacza? czy ze zbliża sie wymiana oleju (100% - wymiana) czy odwrotnie?

pepe
21-03-09, 14:46
odwrotnie

s_misiek
21-03-09, 15:00
i mozna sie tym kierowac kiedy ten olej wymienic czy to tylko taki dodatkowy bajer...?

iced_devil
25-03-09, 03:44
instrukcja (amerykańska ;)) podaje żeby wymieniać jak będzie 15% i poniżej

s_misiek
26-03-09, 10:58
a jeszcze takie pytanie, jaki żarówki do tylnych kierunków pasują? tzn. jaki typ?