PDA

Zobacz pełną wersję : Civic VIII Sedan - stuki w belkach przy pasach



tadek133
18-03-09, 20:24
Czy ma ktoś pojęcie co może być przyczyną stukania w belkach przy pasach bezpieczeństwa (w ich górnej czesci) w trakcie jazdy po mniejszych lub większych nierównościach? Usterka nie jest obserwowalna na prostej drodze.
Honda jest praktycznie nowa (6 mies). Czy to normalne? Jeśli nie to jak to naprawić? Serwis Hondy niby naprawił ale po tej „naprawie” nic się nie zmieniło, jak stukało tak stuka.... :(

noso
18-03-09, 20:54
Czy ma ktoś pojęcie co może być przyczyną stukania w belkach przy pasach bezpieczeństwa (w ich górnej czesci) w trakcie jazdy po mniejszych lub większych nierównościach? Usterka nie jest obserwowalna na prostej drodze.
Honda jest praktycznie nowa (6 mies). Czy to normalne? Jeśli nie to jak to naprawić? Serwis Hondy niby naprawił ale po tej „naprawie” nic się nie zmieniło, jak stukało tak stuka.... :(


U mnie tez myslalem ze gora stuka a okazalo sie , ze stukanie bralos ie z pukania o fotel dolnej czesci pasa ( tam gdzie napinacz) , nalozylem na nie takie podkladnki jakie daje sie pod krzesla i jak stuka to nic nie slychac...:eek:

tadek133
25-03-09, 19:29
Dzięki
To faktycznie to :)
'Naprawa' pomogła

Qrczak86
26-03-09, 00:04
Przednie czy tylne pasy? U mnie z przodu nie zauważyłem... Za to stukają "wtyczki" tylnych bocznych pasów, jak wiszą swobodnie to uderzają o plastikowe osłony nadkoli. Wystarczy wpiąć je do gniazdek i jest ciszej. Przynajmniej ten jeden dźwięk odpada :)