PDA

Zobacz pełną wersję : Pokrowce



myszorek
14-04-09, 21:13
Czy ktoś przerabiał już temat pokrowców? Mam dwoje małych dzieci i wiadomo co się z tym wiąże (soczki, cukierki, czekoladki itd.)

Kozo
15-04-09, 07:17
moje zdanie : pokrowce na takie siedzenia ? tez mam male dziecko i jest to tylko kwestia wychowania (dziecka) ;)

myszorek
15-04-09, 11:04
Właśnie o to chodzi, że są takie fajne - to raz. A dwa - nie wiem w jakim wieku masz dziecko, ale od półtorarocznego bąbla trudno wymagać, żeby siebie i otoczenia nie zabrudził.

Kozo
15-04-09, 11:53
Właśnie o to chodzi, że są takie fajne - to raz. A dwa - nie wiem w jakim wieku masz dziecko, ale od półtorarocznego bąbla trudno wymagać, żeby siebie i otoczenia nie zabrudził.

[OT] mam 2 letniego bąbla i mam nadzieje ze nie jestem zaborczy ale wymagam od niego czystosci - po prostu w aucie sie nie je czekolady itp. ;)

szoi
15-04-09, 12:43
Przecież zawsze można wyprać tapicerę nie dajmy się zwariować to tylko auto. Moja córa ma 6 lat i mimo że rozumie to czasem nie da się upilnować. Przedni fotel mam zawsze obkopany, a ręce zawsze najlepiej się w tapicerkę wyciera

noso
15-04-09, 13:01
Przecież zawsze można wyprać tapicerę nie dajmy się zwariować to tylko auto. Moja córa ma 6 lat i mimo że rozumie to czasem nie da się upilnować. Przedni fotel mam zawsze obkopany, a ręce zawsze najlepiej się w tapicerkę wyciera

hehe ja mam podobnie , ostatnio znalazłem gumy wpakowane pomiedzy siedzenia z tylu heeh

luckie
15-04-09, 13:13
U mnie dziecko w aucie po prostu nie je -> nie ma syfu dookola. Jedzonko - prosze bardzo, na postoju. Jest tak od zawsze - dziecko jakos nie narzeka bo nie zna innej opcji, a ja sie nie wkur.. ze wokolo jest balagan. Moim zdaniem auto to nie miejsce na piknik. Do picia woda, mlody pije ja od zawsze, wiec jak cos rozleje (a rozleje na pewno ;)) to nikt sie nie przejmuje.
Na przednim siedzeniu jest ochraniacz - zreszta na dlugie trasy mlody ubiera domowe buciki a zablocone buciory ida do bagaznika w w worku.
Wystarczy raz na jakis czas odkurzyc i tyle w temacie czyszczenia tapicerki :)

lokcio
15-04-09, 18:52
łatwo wam powiedziec jak sie ma czarne wnetrze ...
ja mam bezowe i dwojke malych dzieci i przyznam ,ze jak mam gdzies jechac z dzieciakami zabieram zonki samochod :)
sam sie pilnuje zeby nie ubabrac .... ale i tak widze ze moj fotel lekko jest ciemniejszy i delikatnie bardziej welur sfilcowany
pozdrawiam

kvas
16-04-09, 09:46
:):):)

Umberto
20-04-09, 23:54
łatwo wam powiedziec jak sie ma czarne wnetrze ...
ja mam bezowe i dwojke malych dzieci i przyznam ,ze jak mam gdzies jechac z dzieciakami zabieram zonki samochod :)
sam sie pilnuje zeby nie ubabrac .... ale i tak widze ze moj fotel lekko jest ciemniejszy i delikatnie bardziej welur sfilcowany
pozdrawiam

widzę że też wybrałeś najgorszy z możliwych dobór kolorystyczny civica- przynajmniej do utrzymania w czystości.
Ja dużo ludzi nie wożę, ale i tak czasem coś się przybrudzi. Ciężko to zmyć- nawet np. pianami Sonaxa do materiałów.
I ten materiał chyba tak ma że lubi się "ugniatać"- tak mam na podłokietniku.
Generalnie to myślę że pokrowce to dobra rzecz, ale jak już tymi pokrowcami się wygniecie tapicerę to dopiero będzie lipa, tylko jakaś beżowa skórka uratuje sytuację:)
No chyba że ktoś ma to gdzieś i taki civic to tyle dla niego co pierdnięcie w mąkę...

kvas
21-04-09, 11:52
Ja juz wyplakalem swoje. Co tydzien odkurzacz, mokra szmatka itd, itp. A probowaliscie juz czyscic wymiociny? :)

luckie
21-04-09, 12:43
A probowaliscie juz czyscic wymiociny? :)

Wiadomo :)
Nie w civiku, ale generalnie ta przyjemnosc, ze tak powiem, wraca co jakis czas. ;)

kvas
22-04-09, 08:51
:):):)

mrcn
28-04-14, 14:51
Odświeżam temat - ponieważ siedzenie kierowcy w moim civicu zaczyna się powoli przecierać...

Ktoś to może przerabiał - jakie pokrowce polecacie do ufo? Niby są jakieś uniwersalne, ale czy to ma sens? Może ktoś gdzieś robił na miarę i poleca?

butler.gdansk
28-04-14, 15:02
Kiedyś jak szukałem Civica to trafiłem na ofertę ze skórzanymi siedzeniami. Po oględzinach jednak okazało się że były to skórzane pokrowce na seryjnych fotelach.
Wykonanie było perfekcyjne, dopasowane do foteli w UFO. Sam bym takie z chęcią przytulił, ale nie wiem gdzie można takie dostać.

mrcn
28-04-14, 15:06
Skóry nie chcę, nie mam grzanych stołków :) Najlepsze by były jak najbardziej zbliżone do seryjnych... U mnie jeszcze ten problem, że w 3D są inne niż w 5D - więc wzór mniej popularny.

140KM
28-04-14, 15:06
... czy pokrowce to nie wiem ,ale tapicerkę i inne cuda owszem :

http://www.maff.com.pl/pl

filipfm
28-04-14, 15:15
Skóry nie chcę, nie mam grzanych stołków :) Najlepsze by były jak najbardziej zbliżone do seryjnych... U mnie jeszcze ten problem, że w 3D są inne niż w 5D - więc wzór mniej popularny.

Trudno, bedziesz musial kupic stolki z FN2 ;)

mrcn
28-04-14, 15:33
Tego jednak bym chciał uniknąć :P W sumie lubię stołki w wersji 3D...

Wysłałem zapytania w kilka miejsc.

Bliźniak
28-04-14, 17:00
Nie wiem czy tak można ale podam adres producenta http://www.atmapokrowce.pl/ . Miałem civica VII sedana , kupiłem u nich pokrowce , były genialne. Całkowicie dopasowane, nawet te dziwne boczki na tylnej kanapie były. Pokrowce może nie są tanie, ale bardzo dobrze wykonane i materiał też niezły.

mrcn
28-04-14, 20:28
Dzięki, poszło zapytanie również tam.

butler.gdansk
28-04-14, 22:27
Daj znać jaką odpowiedź dostaniesz, może bym się też skusił.

mrcn
29-04-14, 13:32
Z firmy ATMA oferta na pokrowce do 5D (do 3D nie mają): 250zł plus 25 przesyłka

mrcn
05-05-14, 14:08
Oferta z firmy POK-POL (wydaje się całkiem sensowna):
- pokrowce na przednie siedzenia z materiału: 190 PLN za komplet
- pokrowce na przednie siedzenia z eco-alcantary: 280zł za komplet

Mają wzory do 3D i 5D, również na tył (mnie akurat to nie interesuje, ale cena mniej więcej x2).

Wzory materiałów: http://www.pok-pol.pl/wzory-materialow.html

Chyba się zdecyduję - ktoś jeszcze chce się dołączyć? Może grupowo wynegocjujemy zniżkę :)

shrek565
05-05-14, 14:27
Jak ktoś by chciał to mam tapicerkę z jednego fotela, który przy boom się połamał ale tapicerka jest Ok
wzór standardowy jak tu u kogos na aukcji ----> http://allegro.pl/honda-civic-ufo-06-fotel-siedzenie-i4169621428.html

Paluch_tcw
05-05-14, 18:10
Oferta z firmy POK-POL (wydaje się całkiem sensowna):
- pokrowce na przednie siedzenia z materiału: 190 PLN za komplet
- pokrowce na przednie siedzenia z eco-alcantary: 280zł za komplet

Mają wzory do 3D i 5D, również na tył (mnie akurat to nie interesuje, ale cena mniej więcej x2).

Wzory materiałów: http://www.pok-pol.pl/wzory-materialow.html

Chyba się zdecyduję - ktoś jeszcze chce się dołączyć? Może grupowo wynegocjujemy zniżkę :)

Tylko nie zdecyduj się na eco alcantare. Wytrze się przy 20 kkm.