PDA

Zobacz pełną wersję : ciemniejsze podswietlenie deski rozdzielczej



lokcio
20-04-09, 21:39
zauwazylem ,ze czasem po wlaczeniu swiatel podswietlenie deski rodzielczej i przyciskow radia swieci zdecydowanie slabiej ,gdy wylacze swiatla i wlacze ponownie juz jest ok ,czy miewa ktos tak podobnie ?? mimo iz potencjometr od regulacji jest w pozycji maksymalnego oswietlenia
Pozdrowiam

semri
20-04-09, 21:41
a masz ustawione rowniez na maksa przy wylaczonych swiatlach

lokcio
20-04-09, 21:43
tak semri

Manwe
21-04-09, 08:49
podobno była jakaś akcja z regulatorem oświetlenia deski rozdzielczej. Podobno np. potrafiło ściemniać podświetlenie na wybojach itp. Trzeba z tym do serwisu jechać i wymienią jakiś moduł, jak znajdę dokładne info na civinfo to dam link.

malykciuk
21-04-09, 10:55
od sierpnia zdazylo mi sie chyba raz czy dwa ze samo sie zmienilo podswietlenie na chwile. ale to nie jest jakis wielki problem zeby mi to przeszkadzalo jakos specjalnie...

cbr1100xx
21-04-09, 13:08
Tez tak mam raz na miesiąc lub dwa po włączeniu świateł przyciemnia się podświetlenie, ale wystarczy że zmniejsze pokrętłem i spowrotem zwiększę i jest ok. Gdy by działo się to co chwile to bym jechał do ASO ale tak to czym mniej będą mi grzebać w aucie tym lepiej dla nich i dla mnie :D

Pozdrawiam

myszorek
21-04-09, 13:20
Też tak mam. Zawsze po włączeniu świateł wyświetlacze przygasają. Zimą nie było problemu, ale teraz w słońcu czasem trudno cokolwiek zobaczyć.

szoi
21-04-09, 13:31
Też tak mam. Zawsze po włączeniu świateł wyświetlacze przygasają. Zimą nie było problemu, ale teraz w słońcu czasem trudno cokolwiek zobaczyć.

Bo Hanka ma osobną pamięć dla intensywności podświetlenia bez włączonych świateł i z włączonymi światłami.

Ca$h
21-04-09, 14:27
a przypadkiem, nie ma jakiegoś czujnika który dopasowuje oświetlenie deski do oświetlenia na zewnątrz?

Qrczak86
21-04-09, 15:09
lokcio u mnie taki błąd pojawił się kilka razy, ale to niegroźne. Komputer zapamiętuje jasność wskaźników oddzielnie dla wyłączonych i włączonych świateł (pozycyjnych/mijania). Ewentualne błędy mogą brać się z niedokładnego przekręcenia kółeczka - trzeba zwracać uwagę żeby "wskoczyło" na swoje miejsce... Jako ciekawostkę dodam, że na zaciągniętym ręcznym można niemal całkowicie wygasić wszystkie zegary, pojawia się dodatkowy stopień zaciemnienia który absolutnie nie przeszkadza np. na postoju w ciemnym lesie :P sprawdźcie :)