PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem z radiem i szybami (wersja z USA)



Kuczyniak
25-04-09, 22:35
Witam, chcialem spytac czy Wy tez tak macie, czy tylko ja, ze na panelu od radia gdy chcemy kliknac w guzik ktory oznaczony jest jako "przeskocz na nastepna piosenke" to wciskaja sie Wam dwa klawisze na raz tak jakby polaczone razem? Bo mi tak i nie moge przelaczac piosenek na nastepne z panelu, musze to robic z guzikow na kierownicy. Strasznie mnie to irytuje i nie wiem czy tak powinno byc czy tylko tak u mnie jest. Druga sprawa to jest ze nie moge ruszac tylna lewa szyba z panelu na drzwiach kierowcy. Nie wiem czy cos nie laczy czy cos. Jak sie ją opuszcza guzikiem z tylu, z drzwi pasazera z tylu to dziala normalnie. Co moze byc nie tak? ASO Hondy mam najblizej ok 120 km, a mechanikom od siebie z miasta sie boje jej oddac :P Mam jeszcze jedno pytanko: mam tylko jeden kluczyk, czy nie problem jest dorobic drugi? Bo tak jakbym niechcacy zostawil kluczyk w aucie a drzwi same by sie zatrzasnely to umarl w butach... Pozdrawiam

iced_devil
26-04-09, 20:15
wszystko co piszesz odnośnie przycisków nie powinno się dziać, także chyba czeka cię wizyta u dobrego elektryka, problem może być błahy, typu ktoś poprzednio kupił jakiś środek do tapicerki który tam wlazł i coś posklejał, widziałem takie przypadki, odnośnie kluczyka to nie mam pojęcia jakie są koszty ;)

Kuczyniak
27-04-09, 16:29
Kurde ale to jest mega dziwne, inne guziki sa rozlaczone i kazdy dziala jak nalezy, a co jeszcze ciekawsze to ten sam guzik (ten niby sklejony) w dolnej pozycji dziala (przejscie do poprzedniej piosenki) Tylko do kogo sie tu udac? ASO Hondy kawalek drogi, a w Ostrolece boje sie oddac zeby czegos innego nie rozwalili. Jak bede w Warszawie zajade do ASO i sie spytam o ten kluczyk i radio, tymczasem zrobie nowa galerie na forum ;)

hehe teraz tak przegladam stare posty na forum i okazalo sie ze skleily sie guziki w radiu od jakiegos plaka czy coś, wystarczylo mocniej przycisnać :D a szyba sie nie otwierała bo.... było zablokowane otwieranie szyb :D wszystko działało jak należy :D