PDA

Zobacz pełną wersję : zdjęcie przedniego zderzaka



krzysiooo32
12-05-09, 23:26
Panowie! Dzisiaj zacząłem montować grill od Typesa 2009 do mojego Civica Exe. I.... robiłem wszystko dokładnie wg instrukcji (wszystkie kołeczki i wkęty od dołu samochodu już zdemontowałem) i .... nie mogę zdjac tego przedniego zderzaka, zeby wymontwac starą atrapę. Osłony nadkoli tez zdemontowałem, i te wkrety na zderzaku równiez i.... nie wiem jak dalej postępwowac, zeby nic nie urwać! Pomózcie! Ps. a co ze spryskiwaczami?? Pozdrawiam!

malykciuk
13-05-09, 11:12
jesli wszystko jest napewno odkrecone i zdjete to po prostu trzeba troche poruszac.
http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=-3oN718q8UM&feature=related

majkilipa89
16-09-09, 13:48
a jakies male "how to" dla mniej wtajemniczonych sie gdzies znajdzie?:) mozecie macie jakies pomysly, zeby pozbyc sie bardzo nieestetycznie wygladajacej sprawy- zderzak nie jest dobrze spasowany i chyba nie jest dokrecony pod lampami. Z tego co widzialem nie ma tam wkretow pod lampami i dlatego odstaje. Zeby to zlikwidowac trzeba wyjmowac rowniez lapmy czy jak? Pozdrawiam!

Sagi80
16-09-09, 17:22
Panowie! Dzisiaj zacząłem montować grill od Typesa 2009 do mojego Civica Exe. I.... robiłem wszystko dokładnie wg instrukcji (wszystkie kołeczki i wkęty od dołu samochodu już zdemontowałem) i .... nie mogę zdjac tego przedniego zderzaka, zeby wymontwac starą atrapę. Osłony nadkoli tez zdemontowałem, i te wkrety na zderzaku równiez i.... nie wiem jak dalej postępwowac, zeby nic nie urwać! Pomózcie! Ps. a co ze spryskiwaczami?? Pozdrawiam!

Ile taka atrapa kosztowała? Kupiłeś w serwisie? :)

engey
17-09-09, 17:22
koszt to cos 400+ pln
08F21-SMG-600C

krzysiooo32
19-09-09, 17:22
Atrapa od Typesa 2009 kosztowała mnie w Kemagu (Bielsko-Biała) - dokładnie 355 zł. W porównaniu z tą od Typera to prawie... 1000 zł tanej;-)
A jeśli chodzi o spasowanie zderzaka do lamp i atrapy (fabryczne spasowanie) to... czasami brak słów. Oglądałem raz 3 auta w SigmaCar (Rzeszów) na salonie!!!!! i powiem tak: jeden miał ...gorzej od drugiego;-). Zderzak zdejmuje się w sumie łatwo, ale... dla mnie była to robota ...bardzo stresująca, żeby coś nie urwać, połamać itd. I powiem tak: po założeniu grilla TYPES jest o niebo lepiej - mam na myśli spasowanie zderzaka przeze mnie;-) Pozdrawiam!

majkilipa89
21-09-09, 13:22
To moze by sie ktos podzielil jak zdjac ten zderzak? Chyba, ze nikt nie ma/ nie widzial how to a propos tej kwestii;)