PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest ?



pepe
23-05-09, 16:50
Może jest to śmieszne pytanie ale gdzie jest popielniczka (śmietniczka) w civicu 4d bo jakoś jej nigdzie nie widze ani z przodu ani z tyłu ,jestem osobą niepalącą ale przydała by się na różne śmieci typu papierki po cukierkach

MartekW_76
23-05-09, 18:58
Popielniczka jest dodawana osobno i kształtem przypomina kubek termiczny (tak przynajmniej było w moim przypadku) :)

zyga502
23-05-09, 21:37
Popielniczka jest dodawana osobno i kształtem przypomina kubek termiczny (tak przynajmniej było w moim przypadku)

dokładnie jest tak jak piszesz,a umieszcza się ją w miejsce koło podłokietnika zamiast np napoju,z tym ,że wtedy nie można zasunąć tej "roletki"

iced_devil
24-05-09, 20:38
tu jest ;) http://www.hondapartsdeals.com/index.php?cName=20062008-civic-sedancoupe-civic-interior-access
http://www.hondapartsdeals.com/images/imagecache/2006_civic_-Ashtray.jpg

Umberto
27-05-09, 00:28
tan sedan to faktycznie jakiś niedorobiony:p
no ale jak turki robią...:)

iced_devil
27-05-09, 03:17
niektóre robią w kanadzie ;)

zyga502
27-05-09, 09:00
tan sedan to faktycznie jakiś niedorobiony
no ale jak turki robią...

polecam dział " Wady w civicach 5d 2006 - lista i sposoby usuniecia",słyszałem ,że je robią ponoć w anglii :D

kvas
27-05-09, 10:36
:):):):):) ostatnio rozwalaja mnie posty kolegow. Od razu mam lepszy humor :)

bunet
27-05-09, 20:01
Niby każdy marudzi na te Hondy, ale jak usłyszy złe słowo kolegi to od razu broni i chwali swoja furkę.:)
Coś w tym jest:)))

Qrczak86
27-05-09, 21:43
to się miłość nazywa :)

MartekW_76
28-05-09, 11:33
Osobiście nie cierpię z tego powodu, że popielniczka jest "kubkiem termicznym", który mogę po prostu wyrzucić. W samochodzie nie palę, tak więc i zbędna jest mi popielniczka montowana na stałe. Dzięki temu jest o jeden schowek więcej :) A na swoją HONDZIĘ narzekać nie będę :)

Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Hondzi

radmac
28-05-09, 20:19
A na swoją HONDZIĘ narzekać nie będę :)

a ja będę - czemu jeździ na tak drogiej benzynie trując środowisko, a nie na przykład na wodę wysysaną z powietrza? z kosztami dolewania płynu do spryskiwaczy i czasami wymianą opon byłbym się w stanie pogodzić :)

iced_devil
29-05-09, 03:19
w takim razie honda ma już następcę dla twojej.... na razie jeszcze nie w PL
http://www.autospectator.com/cars/files/images/FCX-Clarity.jpg
http://www.autospectator.com/cars/files/images/Honda-FCX-Clarity-Jamie-Lee-Curtis-1.jpg
ewentualnie hybrydka ;)
http://www.autospectator.com/cars/files/images/Honda-Insight-Concept-1.jpg

szoi
29-05-09, 10:05
straszna kupa...

radmac
29-05-09, 10:47
w takim razie honda ma już następcę dla twojej.... na razie jeszcze nie w PL
ewentualnie hybrydka ;)


eee... ale ja chcę w budzie 5D. - (standardowa odzywka Polaka - nigdy nie dogodzisz :D)

MartekW_76
29-05-09, 12:33
a ja będę - czemu jeździ na tak drogiej benzynie trując środowisko, a nie na przykład na wodę wysysaną z powietrza? z kosztami dolewania płynu do spryskiwaczy i czasami wymianą opon byłbym się w stanie pogodzić :)

Miałem nie narzekać, no ale zainspirowałeś mnie ;). Tak więc przyznaję się, że czasem wkurzam się, bo co jakiś czas zapala się w mojej Hondzi takie pomarańczowe okrągłe światełko, nad poziomem paliwa i strasznie mnie to denerwuje. Słyszałem, że ta usterka może unieruchomić samochód !! Co to może być, czy to może oznaczać poważną awarię prawej wycieraczki?, czy też macie podobny problem?, co Wam mówili w serwisie??:D

Yossarian
29-05-09, 19:20
Nie no, zazwyczaj mocno trzymam sie na krześle jak czytam te teksty, ale tym razem omal nie zleciałem :D:D

radmac
31-05-09, 22:17
Nie no, zazwyczaj mocno trzymam sie na krześle jak czytam te teksty, ale tym razem omal nie zleciałem :D:D
ja to się mocno trzymam kierownicy, szczególnie w zakrętach jak uczę dzieci Podlasia, ze BMW 525 TDS (cokolwiek to znaczy) z lat 90tych to powinni zostawić w swojej szopie a nie stawać w szranki z takim sobie Civikiem 1.8...
no a jak wysiądę to mocno się powstrzymuję żeby nie wsiąść z powrotem i pojeździć sobie jeszcze troszkę.
a jak kogoś wiozę (szczególnie moją Panią) to mocno się powstrzymuję, żeby nie zapalać tych pomarańczowych lampek na lewo od prędkościomierza a i tak na mnie krzyczy, że wariat jestem.
no i pozatym mocno mi się podoba mój samochód. ale to już nie brzmi po polsku więc starczy.
Mocno pozdrawiam maniaków Civika

Yossarian
31-05-09, 23:53
BMW 525 TDS (cokolwiek to znaczy)

TDS - Teoretycznie Dobry Silnik - a jak jest z praktyką, to wiemy wszyscy ;)

Umberto
01-06-09, 19:56
ja to się mocno trzymam kierownicy, szczególnie w zakrętach jak uczę dzieci Podlasia, ze BMW 525 TDS (cokolwiek to znaczy) z lat 90tych to powinni zostawić w swojej szopie a nie stawać w szranki z takim sobie Civikiem 1.8...
no a jak wysiądę to mocno się powstrzymuję żeby nie wsiąść z powrotem i pojeździć sobie jeszcze troszkę.
a jak kogoś wiozę (szczególnie moją Panią) to mocno się powstrzymuję, żeby nie zapalać tych pomarańczowych lampek na lewo od prędkościomierza a i tak na mnie krzyczy, że wariat jestem.
no i pozatym mocno mi się podoba mój samochód. ale to już nie brzmi po polsku więc starczy.
Mocno pozdrawiam maniaków Civika

U mnie wszystko się zgadza w 100% :))
Również moja panna jak robi awanturę że "musiałem wyprzedzić, bo bym sobą nie był" :))
bmw też objechałem tydzień temu, tyle że bez znaczków- ale za to: duża fela, czarne szyby, areografy, dwukolorowa:pioruny itp...
Najgorsze że te ziomy myślą że są fajni;)
Jak kraj długi i szeroki to Beemki po wioskach rządzą

/edit
dziś np. golf 5 TDI wycięty z dużym zapasem:)
ale na 1 i 2 odcinka była:)

radmac
02-06-09, 23:47
ale na 1 i 2 odcinka była:)
pewnie jak Ty miałeś odcinkę przy 1nce, TDI szukał już w zadyszce 3jki.
może i niektórzy twierdza, ze dizle dobrze ciągną, ale jak 1.8 ma 100kę przy dwójce, to dizelek traci pęd na zmianach biegu do 4ki. ale to może tylko moja teoria. czekam na sprostowanie :D

bunet
04-06-09, 10:46
sprostowanie
:D

radmac
04-06-09, 16:56
sprostowanie
:D
no i się doczekałem. dzięki :D