PDA

Zobacz pełną wersję : pierścienie centrujące



krzysiooo32
15-06-09, 01:48
Koledzy pomóżcie! Do oryginalnych felg tych siedmioramiennych "gwiazd", na których wyjeżdzały z salonu wszytskie Sporty i Executivy ....muszę dokupić pieścienie centrujące. Nie mam żadnego starego, bo ...zdjąłem je na jesieni z felg i ...zostawiłem przed garażem, a na drugi dzień już ich nie było. Szukałem na allegro - jest tych pierścieni do wyboru do koloru, ale trzeba znać ich rozmiar. Podobno na każdym pierścieniu napisany jest jego rozmiar. Czy wiecie Koledzy jak sytuacja wyglada w przypadku tych naszych stndardowych felg - ile/ile - tam podobno napisane są te 2 wymiary. Z góry dziękuję za pomoc....

pudel
15-06-09, 09:35
witam,
zajrzyj na http://motoricus.com/
zadzwoń i ci doradzą możesz u nich kupić ale pewnie będzie drożej niż na allegro

krzysiooo32
15-06-09, 10:11
Zadzwoniłem do serwisu.... zapytałem i PODOBNO DO ORYGINALNYCH FELG NIE MA!!! PIERŚCIENI CENTRUJĄCYCH, tzn. oryginalna felga jest tak dopasowana, ze nie potrzebne są do niej pierscienie centurujące!!! A więc.... przepraszam za całe zamieszanie;-)

buri
15-06-09, 19:57
zgadza sie
ciekawe co zdjales i zostawiles przed garazem:confused:

Kozo
15-06-09, 20:18
zgadza sie
ciekawe co zdjales i zostawiles przed garazem:confused:

hehehe ;) wlasnie mialem to napisac

noso
15-06-09, 22:16
zgadza sie
ciekawe co zdjales i zostawiles przed garazem:confused:

może felgi? hehe

krzysiooo32
16-06-09, 10:01
Mam dwa samochody - Toyotkę Yaris i właśnie Civika - i Yaris nie ma oryginalnych felg aluminiowych tylko takie śmieszne pięcioramienne gwiazdy Alustar.... i teraz już wiem, że to w Yarisie zdjąłem te pierścienie ;-)))) a przy zakładaniu myślałem, że Yaris..... ich nie miał....a na pewno miał je Civic;-) w każdym bądź razie najważniejsze, że wszystko już jest jasne;-)

Nemereth
16-06-09, 10:09
zgadza sie
ciekawe co zdjales i zostawiles przed garazem:confused:

zapewne tarcze hamulcowe :PP


tak czy siak nic sie nei stanie, jak nie przykrecisz za mocno i przejedziesz sie szybko i dokrecisz to same sie wycentrują :)