PDA

Zobacz pełną wersję : kokpit type R



lokcio
11-08-09, 22:11
Witam ! wiem ,ze watek dotyczacy kokpitu"piano" do naszego civica juz byl kiedys poruszany ,ale mam do was prosbe dotyczaca nr katalogowego tego elementu ,Pan w aso zamowil ową czesc z civica po liftingu gdy przyszla okazalo sie ze ma dodatkowy w moim przypadku zbendy otwor na pokretło regulacji swiatel ,ja mam wersje executive wiec xenony i nie mam czegos takiego ,powiedzial mi ze po liftingu maja tam jakas zaslepke
wiec zdecydowalem sie na zakup piono od type R
czy zna ktos moze nr katalogowy czesci tego kokpitu ( karbon) gdzie nie wystepuje dodatkowy otwor ?
Pan pracujacy w aso stwierdzil ze nie ma mozliwosci sprawdzenia tego i jest obawa ,ze przysla znow z otworem
Pozdrawiam
lukasz

Maro2004
11-08-09, 22:28
Lokcio uściślij proszę o co Ci chodzi. Piszesz, ze zdecydowałeś się na piano od TypeR. O ile mi wiadomo w TypeR nie ma black piano tylko taka lekko chropowata matowa struktura kokpitu (sam na taką wymieniałem). Następnie piszesz, że potrzebujesz numeru katalogowego kokpitu imitującego karbon (te kokpity ukazały się jako akcesoryjne w 2009 roku). Te imitujące włókna węglowe mają uwagę w katalogu akcesoryjnym - "nie stosować z HID". Być może, że są te nowe kokpity przystosowane do HID ale ja o nich nie wiem. Na wszelki wypadek podaję Ci numer kat. kokpitu od TypeR przystosowanego do ksenonów: 78121SMTG11.

lokcio
13-08-09, 00:35
o wlasnie taki mi chodzi Maro2004
dzieki wielkie !!!!!!!!!!!!!!!!