PDA

Zobacz pełną wersję : zawieszenie civic si 2006-2009 57 tyś km... a już do wymiany...



mierzwa2
16-08-09, 17:58
Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie zawieszenia do civica si, konkretnie mam przebieg rzędu 57 tyś km i mam do wymiany tuleje wahaczy przednich, końcówki drążków kierowniczych, łączniki stabilizatora (wszystko zawieszenie przód) czy to jest normalne???? przypominam że auto w polsce zrobiło 10 tyś km...wersja amerykańska 197 KM...

skolopendra
16-08-09, 19:03
końcówki drążków kierowniczych, łączniki stabilizatora (wszystko zawieszenie przód) czy to jest normalne???

normalne to nie jest .lecz się zdarza

Pabloss
19-08-09, 12:23
no cóż nasze grogi itd. wydaje mi się ze to może się zdarzyć.

s0seN
19-08-09, 19:40
Może się zdarzyć, u mnie przebieg 37tys i do wymiany łącznik stabilizatora, stukał juz od około 500-600 km. Autko w wersj 5dr hatch EUR.

Kozo
19-08-09, 20:52
tak, to mozliwe ! - oczywiscie tylko w nowym civiku - ten kto robil zawieszenie w tym samochodzie to jakis nieuk i partacz jakich malo

4gotten
21-08-09, 19:49
U mnie przy przebiegu ok 67000 km daje znać o sobie tuleja wahacza przedniego z lewej strony (civic FK2). Jestem ciekaw jaki jest koszt tej części plus wymiana? Niestety przy naszych dziurawych drogach takie uszkodzenia są nieuniknione.

Umberto
26-08-09, 00:57
a może hanka była "lekko puknięta z przodu"?? jak większość- niektórzy twierdzą że 90%- aut zza wielkiej kałuży...???

hs2
31-08-09, 18:56
ostatnio znajomemu w rocznym fiacie brawo o przebiegu 18 tyś km pękło koło rozrządu, wymiana tego w porównaniu z tym to pikuś....

Co do auta to jeżeli sprowadzane to wiesz, jest jak na loterii, może tak może nie tylko blacharz z pod miasta wie.

mierzwa2
02-09-09, 00:07
autko sprowadzałem dla siebie, z przodu nie było tknięte, dlatego też jestem pewien że to tylko ewentualne zuzycie podzespołów, jeszcze dla ciekawości sprawdze w drugim warsztacie, czy ktoś mnie nie "nabija w butelkę"


U mnie przy przebiegu ok 67000 km daje znać o sobie tuleja wahacza przedniego z lewej strony (civic FK2). Jestem ciekaw jaki jest koszt tej części plus wymiana? Niestety przy naszych dziurawych drogach takie uszkodzenia są nieuniknione.

nie wiem jak w polsce, ale w usa kupiłem tuleje zawieszenia przedniego za 10$ sztuka... a w serwisie ok 150 zł netto jedna...

mierzwa2
14-11-10, 20:16
Znalazłem ten tamt przypadkowo. Zawieszenie było idealne... niestety warsztat który znajduje się na ul.Rapackiego chciał mnie naciągnąć na wymiane podzespołów które były dobre. Skąd to wiem?
Mam znajomego mechanika w jeleniej górze. Jako że teraz mieszkam we Wrocławiu nie miałem czasu jechać do niego 120 km... wybrałem warsztat najlbiżej mnie... Oszuści, i jeszcze wgięli mi próg w aucie gdy sprawdzali niby luzy na zawieszeniu... oczywiście się nie przyznali...

aras12
15-11-10, 22:30
Mam podobny przebieg i tez cos mi trzaska i nie wiem co :/ wymienilem lozysko skretne i bez zmian. Co dzialo sie u ciebie?