PDA

Zobacz pełną wersję : Niedziałająca prawa szyba



daxe
20-09-09, 00:55
Witam wszystkich serdecznie,

mam problem techniczny z Hondą, jeden z niewielu jakie mi się zdarzały w ciągu ponad 3 lat posiadania tego samochodu. (Honda Civic 2,2 i-ctdi wersja Comofort). Otóż pewnego pięknego dnia, chciałem otworzyć okna w drzwiach przednich. Otworzyła się niestety tylko jedna od strony kierowcy, od strony pasażera nie chce ruszyć, ani przyciskiem kierowcy ani przyciskiem pasażera (także kombinowałem z wciśniętym guzikiem blokady szyb:)). Sprawdziłem także, mam nadzieję, że wszystkie bezpieczniki związane z szybami. Wszystkie są dobre. Czy macie jakiś pomysł na sprawdzenie tej szyby zanim pojadę do serwisu (gwarancja minęła, więc nie chcę sobie nawet wyobrażać, ile taka naprawa może kosztować). Piszę z takim spokojem, ponieważ nie jest bardzo potrzebna ta otwierająca się szyba, no ale czasem jest to denerwujące.

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam
Łukasz

luckie
20-09-09, 01:18
A tylne szyby dzialaja ok?

Pik
20-09-09, 01:46
Daxe, sugeruje zajedz do serwisu. Jak drobiazg, to duzo nie zaplacisz, a jak cos powaznego, to i tak sam sobie sam z tym nie poradzisz.

Mnie np prawe lusterko przestalo sie w ktoryms momencie skladac. Przesmarowali styki i od tamtej pory jest wszystko OK.

semri
20-09-09, 22:17
Mnie np prawe lusterko przestalo sie w ktoryms momencie skladac. Przesmarowali styki i od tamtej pory jest wszystko OK.

U mnie wymienili całe, prócz osłony z kierunkowskazem.

WindomEarle
21-09-09, 11:09
mialem podobny problem .... okazalo sie ze podczas oklejania szyb kolesie nie wlozyli porzadnie zasilania i po pol roku przetsala sie otwierac, ale mialem gwarancje i naprawione.