PDA

Zobacz pełną wersję : Rdza



asta
26-09-09, 14:16
Witam
Czy w waszych pojazdach też rdzewieje belka pod/za przednim zderzakiem (element absorbujący siłę uderzenia długości ok. 80 cm umieszczony centralnie za zderzakiem)

bunet
26-09-09, 21:21
jak to wypatrzyłeś?

Milek
26-09-09, 22:10
zdjal zderzak i zobaczyl. Ogolnie czesto sie to zdarza i w przeroznych autach. Nie pamietam jak jest u mnie ale chyba jakis delikatny nalot widzialem. Nie ma czym sie przejmowac

lolek HBM
02-10-09, 20:15
mam to samo juz rok temu widzialem jak sie kladlem pod zderzak nie musialem zdejmowac. Jednak to normalne a wiec sie nie przejmuje he he za mojego zycia nie zgnije he he pozdrowionka :-)

civic FD
21-05-10, 13:11
witam a zdażyło się komuś już takie dziwne zjawisko jak odprysk od wewnątrz przy korku wlewu paliwa? dla mnie jest na tyle dziwne że jest od wewnątrz:/ tam na tych rogach przy domykaniu klapki od środka. Z zewnątrz nie widać jest bardzo małe jak zwykły odprysk niewiem czy to klapka przyciera czy z innych przyczyn na przeglądzie potraktowali to zaprawką lakierniczą ale znowu zaczyna wyłazić dodam że mam sedana kolor galaxy 2007 r. byłem u zwykłego lakiernika o porade to powiedział że zanim by to wyszło na widok to już honde skasują na złomie ale mnie to w oczy razi:P