PDA

Zobacz pełną wersję : Zalane auto !!!



szubek
19-10-09, 20:22
Dziś przypadkiem zajrzałem pod wykładzinę bagażnika i się totalnie załamałem, odkręciłem zapas wyjąłem wykładzinę a tam full wody !!! wszytko mokre całe wygłuszenie i woda stoi w bagażniku. Już się nie przekonam do tego auta dziś straciłem cała nadzieję. Auto jest garażowane ale teraz przez ostani tydzień stało pod chmurką (miałem remont w garażu)a ostro padało przez te dni.

Wg. moich oględzin cieknie gdzieś z lewej strony przy samym tyle tzn. patrząc od tyłu na bagażnik to dolny lewy róg. Ma ktoś jakieś pomysły, aaaaaa może ktoś miał taki gratis jak woda w bagażniku????
Jutro walę do ASO. Jak mnie zobaczą to się popłaczą.

Kamil86
19-10-09, 20:52
Siema a gdzie serwisujesz auto bo widzę że też jesteś z łodzi.

szubek
19-10-09, 21:08
Jedyne słuszne ASO w naszej Łodzi to polmozbyt.

T.r.
20-10-09, 14:02
Ja miałem coś podobnego ale tylko jeśli na rozgrzane auto lała się woda np. w czasie nagłego deszczu latem. wtedy moim zdaniem nieszczelna była plastikowa szybka na tylnej klapie. u Kosickiego powiedziano mi że to źle spasowana klapa ale jakoś mi się nie chce wierzyć bo działo się to naprawdę rzadko. na razie spokój. a co do aso to ja w miarę możliwości korzystam z Mago PIŁA mimo że to ponad 300 km. akurat mam tam rodzinę a serwis jest pierwsza klasa!

szubek
21-10-09, 18:45
w piątek na 9:00 jestem umówiony w ASO na rozbiórke bocznego poszycia bagażnika - podejrzewają lewą lampę.

szubek
23-10-09, 21:14
usterka zlokalizowana - cieknie cięgnem od linki, która otwiera klapkę wlewu paliwa - aby to zlokalizować trzeba było rozebrać całe poszycie bagażnika i dopiero od środka wyciągnoć cięgno tam jest gumowa uszczelka, którą trzeba wymienić, czekam na części zobaczymy jak będzie po wymianie.

kvas
23-10-09, 23:46
Kufa jaki niefart :(

malykciuk
24-10-09, 12:55
jakiś pechowy masz egzemplarz, co kawałek jakas pierdoła, a to najbardziej drazni...

szubek
24-10-09, 22:12
jakiś pechowy masz egzemplarz, co kawałek jakas pierdoła, a to najbardziej drazni...

dokłądnie tak jest - jeszcze takiego auta nie miałem cały czas coś