PDA

Zobacz pełną wersję : Aluminiowe nakładki na pedały - czy można wymontować?



adminmodeenabled
04-11-09, 09:09
Mam pytanie - posiadam wersję bez aluminiowych nakładek na pedały. Chciałem kupić z rozbitego i podmienić, czy można zdemontować same nakładki, czy są one na stałe połączone z pedałami?

szubek
04-11-09, 10:56
możesz je zamontować ale trzeba je potem zanitować, tzn. aby je zdemontować od rozbitka trzeba rozwiercić nity i potem nowe nity do Twojej hanki, natomiast podstopnicę montujesz bez problemu jest mocowana na 2 spinki.

adminmodeenabled
04-11-09, 11:44
Dzięki za odpowiedź.
Bo właśnie jak się przyglądałem to wyglądały jakby były zanitowane z drugiej strony, aczkolwiek byłem prawie pewien, że to musi być proste do wymiany.

A orientujesz się może czy dużo roboty jest z wymontowaniem pedałów? Wtedy mógłbym kupić z aluminowymi pedałami, a sprzedać te moje obecne.

mariusz05
04-11-09, 11:49
Mam pytanie - posiadam wersję bez aluminiowych nakładek na pedały. Chciałem kupić z rozbitego i podmienić, czy można zdemontować same nakładki, czy są one na stałe połączone z pedałami?
Ew.można założyć kupione w realu za 40zł wyglądają podobnie tylko są większe i prostokątne , nie pasuje tylko nakładka na pedał gazu(orginalne gumowe dla mnie były
denerwujące stopa potrfiła sie zeslizgnąc albo wpasc między pedały:mad:

adminmodeenabled
04-11-09, 11:55
Ew.można założyć kupione w realu za 40zł wyglądają podobnie tylko są większe i prostokątne , nie pasuje tylko nakładka na pedał gazu(orginalne gumowe dla mnie były
denerwujące stopa potrfiła sie zeslizgnąc albo wpasc między pedały:mad:

I o ile mi się poprawnie wydaję, nie znajdę wtedy podstawki pod lewą nogę do kompletu.
Zgadzam się, że oryginalne gumowe są troszkę denerwujące i też mi się zdarzyło że noga mi się ześlizgnęła i hamując zahaczyłem o gaz.

szubek
04-11-09, 11:59
daj spkój z demontażem pedłów jest trochę roboty a zmiana nakładek trwa 5 minut tylko trzeba mieć nitownicę
i odpowiednie nity.

adminmodeenabled
04-11-09, 12:05
daj spkój z demontażem pedłów jest trochę roboty a zmiana nakładek trwa 5 minut tylko trzeba mieć nitownicę
i odpowiednie nity.

Właśnie dorwałem linka do instrukcji serwisowej (dziękuję osobie która go umieściła :) ) i rzeczywiście jest troche zabawy z wymianą pedałów, chyba rzeczywiście przenitowanie jest lepszym rozwiązaniem.
Dzięki.

Pabloss
07-11-09, 15:44
orginalnie sa przenitowane

rybadr
14-05-10, 16:54
Właśnie dorwałem linka do instrukcji serwisowej (dziękuję osobie która go umieściła :) ) i rzeczywiście jest troche zabawy z wymianą pedałów, chyba rzeczywiście przenitowanie jest lepszym rozwiązaniem.
Dzięki.

witam
podesłał byś mi tego linka do tej instrukcji serwisowej, bo ma problem z zdemontowaniem oryginalnej nakładki z pedała gazu

Maroslaw
14-05-10, 21:03
witam
podesłał byś mi tego linka do tej instrukcji serwisowej, bo ma problem z zdemontowaniem oryginalnej nakładki z pedała gazu

no z tym sa jaja! kumpel jest mech. w hondzie, widzialem jak sie do niego zabieral, masakra! ja bym sie nie pchal w to. Tylko ze mechanika sie nie zajmuje, moze jestescie zdolniejsi:)

civix
20-07-10, 00:11
a co powiecie na taka opcję http://www.rallyshop.pl/index.php?p217,nakladki-sparco-reflex????

Hultay WRC
21-07-10, 16:19
Fajna pocja tylko znowu- brak podpórki obok sprzęgła. A tak to bajer.