PDA

Zobacz pełną wersję : civic coupe SI 06 poduchy problem



sitax
28-11-09, 14:57
witam dzis wyskoczyła mi kontrolka ze cos sie dzieje z poduchami. szkam magika od kompów do tego modelu. ma ktos jakiegos dobrego na terenie wa-wy

iced_devil
28-11-09, 16:45
a co się dzieje? masz wiadomość passenger airbag off??? jeżeli położysz/posadzisz coś/kogoś kto waży powyżej 40 funtów i nie zapniesz pasów na fotelu pasażera to samochód wyłącza poduszkę. Widziałem też żółty trójkąt na tablicy rozdzielczej, który pojawiał się kiedy czujnik w fotelu pasażera nie zamykał obwodu, bo osoba siedząca na fotelu nie siedziała w standartowej pozycji... nie wiem jak to inaczej ująć... napisz coś więcej co ci się dzieje z tymi poduszkami... rozumiem że auto nie jest po dzwonie???

sitax
28-11-09, 17:04
a ktory nie, troche z tyłu byla bita. Umyłem dzis fure i wyskocczyła kontrolka po lewej stronie obrotomierza na czerwono na samej gorze. ale poprzedni wlasciciel mowił ze mial problem z czujnikiem w siedzeniu pas. Sprawdziłem i wszystko jest podlaczony. Przyjechałem do dziewczyny i postał torche na dworku i jej przeszło. Moze dostala sie gdzies woda do styków. dzieki za info pozdr

mierzwa2
14-11-10, 19:21
Sitax, najpierw zrób tak, odłącz klemę od aku, podociskal wszystkie wtyki pod siedzeniem pasażera - od wagi.Jeżeli dalej będzie problem dam ci namiary na kolesia który ma sprzęt do tego auta tj. komputer i który wszystko robi u mnie...
Tam jest problem z kalibracją, przerabiałem ten temat znam go bardzo dobrze - u mnie jest wszystko zrobione elegancko działa

sitax
16-11-10, 19:27
witam. juz mam problem z glowy koles od którego kupilem civic' awymieniał ten czujnik pod siedzi nie byl pospinany kable si ewlały. juz z poł roku jest ok. dzieki za inf. pozdrawaim