PDA

Zobacz pełną wersję : Navigacja i pokrewne



megithc
09-01-10, 15:45
Mam problemy mianowicie :
-jak można zmienić język komend głosowych (aktualnie jest hiszpański) ponieważ chce zsynchronizować z telefonem , język komend wyświetlanych jest angielski , język nawigacji tez angielski czy jest możliwość dogrania PL?
- Czy dało by rade oglądać filmy na Panelu od navigacji na org z odtwarzaniarzaczu do navigacji , ewentualnieczy mozna podłączyc dodatkowy otwarzacz DVD?
- czy bez problemu mozna dołączyc kamere cofania do navigacji?
- czy mozna zmiennik orginalnych map hondowskich wstawic
-ile orientacyjnie szokosztują Płyty z navi na rok 2010
- Czy ktos kto ma skórzane fotele zobserwowal pękniecia skóry bo mi zaczyna pękać kierowcy siedzisko... , oraz czym konserwujecie

Lucas.FK2
09-01-10, 19:04
-Da się oglądać na panelu tym ekraniku navi,filmy tylko w odpowiednim formacie
-można podczepić kamerkę do navigacji.jest nawet oryginalna tylko trzeba znać schemat pod co to podczepić.
-z mapami to nie mam pojęcia,na rok 2010 nie wyszła jeszcze mapa.
-ze skórą to weź kup preparat do pielęgnacji,to taka moja rada. :0
Pozdrawiam

megithc
10-01-10, 20:56
dla osób które by się borykały także w temacie trochę przewertowałem neta i dowiedziałem się ze na oryginalnej hondowskiej nawgacji działają jedynie mapy : Honda Navigation Maps nie da się odtwarzać filmów klipów ani mp3 chyba że sie dłozy odtwarzacz inny dvd ale trzeba zastosować w tym celu adapter a to dość drogie przedsięwzięcie , orginalne mapy honowskie kosztuja 1200 zł :D więc jak by ktos zastaawiał sie na dołożeniem orginalnej nawiacji to mam nadzieje ze pomogłem a eszcze tej nawigacji nie wystepuje PL menu

Lucas.FK2
11-01-10, 23:58
Taka Prawda czyli. Jak nie można filmów oglądać? u znajomego z wawy oglądaliśmy jakiś film na navi. w dodatku na YT jest film jak klip leci sobie na tym ekranie.
Tak btw. navigacja Hondy w porównaniu z nowym Renault scenic i koncernem VW jest od kant dupy potłuc. Nie dość ,że droga i nie po polsku,to jeszcze mało nowoczesna. Także nie warto tego kupować.Chyba że chce się mieć poczucie ,że wersja excutive i taki bajer.
Taka Ciekawostka-jak kupujesz Nowego Scenica navigację Tom tom wbudowaną podkreślam masz za 2200zł:cool: Juz nie wspomnę jak jest dopracowana.

megithc
12-01-10, 18:38
Hmm może ten kolega miał Otwarzacz dvd wpięty pod kamere cofania bo na orginalnym odtwarzaczu nie da sie;/ . A te filmiki z YT to chłopaki z civicinfo dodali opisany tam jest sposób własnie jak przerobic nav żeby nawęt nadawala sie do grania http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.civinfo.com/wiki/index.php%3Ftitle%3DAux_in_loom_for_satnav_cars&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhjmeTtzoN5BoN-ruC_0oo3QxH3l_g