PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z rysą na szybie



Jacek65
20-01-10, 19:15
Czy da się jakoś usunąć ryskę na przedniej szybie?Dzisiaj mi się zdarzyło ja zrobić podczas odladzania jej.:(
Niezbyt widoczna teraz w nocy pod światłem sztucznym ,ale w słońcu pewnie badzie bardziej.Jest jakiś sposób?Może sa jakieś zakłady które polerują szyby ,lub samemu można to zrobić.Może ktoś już robił cos takiego,to prosze o poradę.Pozdrawiam.:)

Kozo
20-01-10, 19:38
jesli sa firmy ktore usuwaja niemal bez sladu pekniecie na szybie lub ubicie to z rysa sobie tym bardziej poradza. Gdzies wczesniej ktos sie tam chwalil i pokazywal rezultaty i namiary na firme od szyb wiec mozesz sie skontaktowac z nimi. Samemu to jednak odradzam.

Jacek65
20-01-10, 19:46
Porozglądam się po takich zakładach może coś robią w tym zakresie.Ale zobaczę jeszcze przy słonecznym świetle czy coś widać.Jak niewiele to zostawię na razie.:oPozdrawiam.


Własnie znalazłem zakład.Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "usuwanie rys ze szyb" i pojawiają się zakłady.Wszystko zależy gdzie się mieszka.Przeważnie są to firmy zajmujące się naprawą szyb.Pozdrawiam.:)

Pabloss
21-01-10, 00:48
jedz niech to obejrzą w zakładzie gdzie wymieniają i naprawiają szyby oni powiedzą ci czy da się z coś z tym zrobić

solowiec
21-01-10, 16:58
Jacek65, daj znać jak poszło bo ja już mam 2 takie rysy i w przy słońcu czuję dyskomfort...

Jacek65
21-01-10, 17:52
Oglądałem dzisiaj pod światłem dziennym.Na razie od wewnatrz nie widać rysy.Więc może nie będzie tak źle.Poczekam jeszcze z serwisem do słonecznego dnia.:D