PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja nietypowej zamiany - koła 17 na 16 :)



szkoda
05-02-10, 11:43
Przede wszystkim witam, to mój pierwszy post u Was :)

Po drugie, wybrałem, ten dział, bo nie jest to do końca typowe ogłoszenie i wydaje mi się, że to miejsce jest lepsze, ale jeżeli moderatorzy uznają, że jednak nie, to proszę o przeniesienie do Waszym zdaniem odpowiedniego działu i przepraszam za bałagan!

Wczoraj odebrałem auto -> Civic 5D Sport 1,8 (przy okazji pierwsze wrażenia baaaaaardzo pozytywne), ale jest to auto dla mojej kobiety, która lubi jak jest miękko :)
I w związku z tym, że auto stoi na 17, propozycja moja jest taka:

Chętnie zamienię się z kimś na 16 :)
Moje auto ma przebieg 59km i interesuje mnie zamiana na oryginalne 16 hondy z oponami zimowymi o przebiegu do 1000km, oczywiscie stan felg jak i opon nie powinien budzić jakichkolwiek wątpliwości, moje to Michelin Alpin cośtam, później sprawdzę dokładnie.
Być może ktos kupił niedawno nowe auto na 16 z myślą o późniejszej zmianie.
Moglibyśmy też dogadać się również na zamianę letnich opon, moje jeszcze nieużywane.
Skoczę zrobić fotkę tych 17 i po południu wrzucę.
Co Wy na to?
Jakieś propozycje?

tak wyglądają koła, opony to michelin primacy alpin, 225/45/17 oczywiście

zapominiałem o jednym: jeżeli 16na zamianę, będą odpowiadały moim wymaganiom, chcę zamienić się BEZ DOPŁATY:eek:

http://lh6.ggpht.com/_AJPy_p0yaoU/S2wZma7YUBI/AAAAAAAAOjY/3k-JnufIhCc/kolo1.jpg

http://lh3.ggpht.com/_AJPy_p0yaoU/S2wZmruESlI/AAAAAAAAOjc/foRyM3fs6YA/kolo2.jpg

leonik
05-02-10, 15:31
pisz info do ludzi ktorzy maja 1.4 .z tego co pamietam seria 1.4 jest na 16stce.moze ktos sie zamieni ? pozdro i zycze bezawaryjnej jazdy

szkoda
05-02-10, 15:45
tak, 1,4 sport jest na alu 16.
nie wiem tylko czy ktoś w ogóle kupuje te 1,4???
podziękował :)

civic
05-02-10, 22:47
Zmiana rozmiaru Ci nic nie da civic ma twardy zawias i nic na to nie poradzisz.

szkoda
05-02-10, 22:54
Zmiana rozmiaru Ci nic nie da civic ma twardy zawias i nic na to nie poradzisz.


wiem jaka jest różnica wynikająca z profilu, bo używam wymiennie 15\16\17 w moim aucie
to, że ma twardy zawias sam w sobie to akurat IMO zaleta, wszystko jedno i tak chcę się zamienić :)

acha: i to nie jest jakiś fakap zakupowy, (chociaż być może właśnie jest :D ) bo chciałem już wyjechać na 16, ale salon okazał się wyjątkowo nieelastyczny w tej kwestii (też nie chciałem, żeby opuścili cenę tylko, żeby dali 16 osiołki :) ) :eek: więc stwierdziłem, że spróbuję się wymienić już po zakupie, a jak nie to... trudno :)
w każdym razie od początku chciałem 16, ale jak "się nie da panie" to się nie da :rolleyes:
myślę, że to fajny moment, bo jeszcze wszystko po prostu nowe.

semri
05-02-10, 23:28
a z jakiej mieściny jesteś?

szkoda
05-02-10, 23:31
sorry, już uzupełniam profilos, z W-wy

Lucas.FK2
06-02-10, 00:46
Obrzydzisz auto,ale spoko :> Musisz gdzieś jeszcze dać to ogłoszenie.

szkoda
06-02-10, 00:55
Obrzydzisz auto,ale spoko :> Musisz gdzieś jeszcze dać to ogłoszenie.
tak, tak, wiem, wiem :)
może za to ktoś będzie miał ochotę swoje upiększyć :)
dla mnie nie ma to żadnego znaczenia.

masz na myśli, gdzieś indziej tutaj, czy w ogóle gdzie indziej?

carno
06-02-10, 10:42
Nie wiem w jakim salonie kupowałeś ale wygląda ze pracują tam partacze.
u mnie nie byłoby żadnego problemu i jeszcze w zamian akcesoria by dorzucili, przecież różnica w cenie pomiędzy 17 a 16 razem z oponami jest dość znaczna

szkoda
06-02-10, 13:45
Nie wiem w jakim salonie kupowałeś ale wygląda ze pracują tam partacze.
u mnie nie byłoby żadnego problemu i jeszcze w zamian akcesoria by dorzucili, przecież różnica w cenie pomiędzy 17 a 16 razem z oponami jest dość znaczna

no właśnie tego się spodziewałem, ale ponieważ wszystko inne, łącznie z ceną na WIELKI +, to nie mam żadnych pretensji, no i nie zajmowałem się tym sam a dziewczynom różne rzeczy sprzedawcy potrafią wytłumaczyć ;)
zresztą, mnie tam w salonach (różnych marek) już raczej nic nie zdziwi ;)

Lucas.FK2
06-02-10, 17:27
ALe Co Ci to da jak to wersja sport jest? Inaczej ułożone zawieszenie jest niż w Comfort w tych kołach jest taka różnica że ogólnie o rozmiar większe,ale mają w głownej mierze mniejszy (ładnieszy :D) profil.

szkoda
06-02-10, 18:01
ALe Co Ci to da jak to wersja sport jest? Inaczej ułożone zawieszenie jest niż w Comfort w tych kołach jest taka różnica że ogólnie o rozmiar większe,ale mają w głownej mierze mniejszy (ładnieszy :D) profil.

aaaa, czyli Ty myslisz, że wersja sport ma "inaczej ułożone zawieszenie" :)
ok, to może już nie wnikajmy co mi to da, czego nie da (tym bardziej, że ja do zawieszenia nic nie mam) i co będzie ładniejsze, a jak ktoś będzie zainteresowany to poproszę PW, dzięki!

(ale masz rację, 17 wyglądają ładniej, no ale to chyba lepiej, że chcę je komuś oddać za brzydsze 16, no nie? :) )

Lucas.FK2
06-02-10, 19:19
no jasne ,że tak oryginalne 17 za 16 to dla zamieniającego się jest korzyść na skale roku :)
Sorry za OT

dla zamieniającego się jest to *****ista korzyść :D zależy jakie te 16 nie muszą brzydko wyglądać.
Sorry za OT