Strona 2 z 114 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1136

Wątek: Audio w 8 gen

  1. #11
    Użytkownik Awatar leonik
    Dołączył
    Aug 2006
    Imię
    Paweł
    Auto
    Seat Leon Cupra R
    Skąd
    Świdnica
    Posty
    976

    Domyślnie

    jakbyś chciał mam do sprzedania cały swój bagażnik ze sprzętem i zabudową

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Ostrołęka
    Posty
    13

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz, a te glosniki np hertz moge podlaczyc na seryjnych zwrotnicach czy bedzie lipa i lepiej na tych 4 zwrotnicach co w zestawie
    Ostatnio edytowane przez Macior666 ; 22-02-11 o 19:00

  3. #13
    Użytkownik Awatar Hoze
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Arek
    Auto
    FK2 Sport R18A2
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    519

    Domyślnie

    Macior666, oczywiście, że na zwrotnicach które są w zestawie (Hertz, inne firmy itp), są odpowiednio przygotowane pod poszczególne komponenty, nie na seryjnych zwrotnicach, tam jest zazwyczaj prosty filtr górnoprzepustowy , który w moim mniemaniu (choć nie jestem elektronikiem) spowoduje dużo gorszą jakość sygnału na wysokotonówkach. Poza tym nie każdy zestaw ma zwrotnicę aktywną, np. te tańsze Hertze które pokazałem mają taki sam filtr jak seria, ale zapewne wykonay z lepszej jakości komponentów (czyli lepszy kondensator). Można oczywiście zrobić, tak jak Mówisz, ale jest to bez sensu jak dla mnie. Jeśli zaś chodzi o zestaw który zaproponował Reekinek, to jest to już naprawdę niezła półka, ale tam bez wzmachola powiem krótko - ZAPOMNIJ!!!
    Ostatnio edytowane przez Hoze ; 22-02-11 o 20:25

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Ostrołęka
    Posty
    13

    Domyślnie

    Teraz wszystko dla mnie jest jasne

  5. #15
    Użytkownik Awatar reekinek
    Dołączył
    Apr 2009
    Imię
    Norbert
    Auto
    FK3
    Skąd
    Marki
    Posty
    226

    Domyślnie

    Moje zdanie jest takie ze nie co się pchać w instalacje jakiegoś innego sytemu jeśli sie go dobrze nie napędzi rozumiem ze koszta wzrastają bo trzeba przeciągniecie instalacje i w ogóle ale i jakości i zadowolenie jest większe Takie jest moje zdanie Zreszta tak jak ze wszystkim apetyt rośnie w miare jedzenia

  6. #16
    Użytkownik Awatar Hoze
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Arek
    Auto
    FK2 Sport R18A2
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reekinek Zobacz posta
    Moje zdanie jest takie ze nie co się pchać w instalacje jakiegoś innego sytemu jeśli sie go dobrze nie napędzi
    Dokładnie Reekinek. Przypomniały mi się czasy, jak miałem 17-18 lat i pierwszy samochód (Maluch) i wsadziłem tam skrzynię domowej roboty z dwoma Tonsilami 30 cm pod tylne wyjścia na głośniki w radiu Gelhard 4x25W, bez wzmachola!!!!, i grało nawet hehehe....

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Auto
    Kosimazak FK2 GT
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lynx07 Zobacz posta
    Ja mam Bass Works od nowości, jest o wiele lepiej niż w serii, wiadomo nie jest to jakiś super profesjonalny system nagłośnienia ale jak dla mnie to wystarcza. Z tego co porównywałem to dźwięk jest głębszy niż civicu ze standardowym audio.
    Gdzie fabrycznie Honda wklada to magiczne pudełeczko zwane wzmacniaczem?

    Dzieki panowie za odpowiedz Na razie pozostaje mi IMO zakup lepszych glosników na przód a potem się zobaczy.
    No i nie chce rezygnować z fabrycznego radia.

    Czy te: http://moto.allegro.pl/hertz-dsk-165...456959103.html głośniki + dystans do Hani pasują w miejsca danych głośników jak plug'n'play czy trzeba rzeźbić? Czy korzystać z dostarczanej z nimi zwrotnicy czy korzystać z fabrycznej?

    Aha jeszcze jedno - jakie wtyki do głośniko ma Honda?
    Ostatnio edytowane przez masi0 ; 23-02-11 o 08:51

  8. #18
    Użytkownik Awatar reekinek
    Dołączył
    Apr 2009
    Imię
    Norbert
    Auto
    FK3
    Skąd
    Marki
    Posty
    226

    Domyślnie

    Nie wiem jak z Tymi ale ja musiałem w miejscu głośnika kawałek blachy wyciąć bo nie wchodziły do końca Korzystasz z dostarczonych z głośnikami zwrotnic

    Tak to wygląda od środka myślę ze coś tam będzie trzeba podpicował
    Ostatnio edytowane przez reekinek ; 23-02-11 o 10:33

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Ostrołęka
    Posty
    13

    Domyślnie

    a jakie dystanse mam zastosowac zeby wszystko sie pomiescilo??

  10. #20
    Stowarzyszenie CKP Awatar adiwawa01
    Dołączył
    Mar 2010
    Imię
    Adam
    Auto
    RD 1 B20Vtec
    Skąd
    Wwa -> WOLA TEAM
    Posty
    971

    Domyślnie

    cze. mam pytanie i od razu mówię, że jestem totalnie zielony. jeśli ktoś montował w heni audio (mam 3D) to proszę o poradę ile i co. mnie powoli seria wpienia. myślę o tubie (choć we wcześniejszych autach nie potrzebowałem) no i mała zmiana głośników. wcześniejszy zestaw za prawie 3000 jest super, ale jak na mój związek nie do podźwignięcia przez żonę . na co zwrócić uwagę. możecie polecić jakiś warsztat CA w Wawie ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •