Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: pasy bezpieczeństwa

  1. #1
    Użytkownik Awatar adasiek_
    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,139

    Domyślnie pasy bezpieczeństwa

    macie jakas recepte na skrzypiace pasy bezpieczenstwa? chodzi o to ze na wybojach skrzypi, kiedy sa zapiete. cos mysi byc z tym.... zamkiem.... nie wiem jak to nazwac.ta dziurka w ktora sie wklada zapiecie :aloha:

  2. #2
    raMMzes
    Gość

    Domyślnie

    Przesmarować czymś, ewentualnie mocniej przykręcić, żeby nie mogło się ruszać

  3. #3
    Użytkownik Awatar ptrk
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Pioter
    Auto
    EJ2 protec
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    35

    Domyślnie

    Jesteś pewien że skrzypi Ci z 'dziurki'? Mi skrzypiało na styku z kostrukcją fotela. Psiknąłem smarem w spray-u i jak ręką odjął.

  4. #4
    Użytkownik Awatar adasiek_
    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,139

    Domyślnie

    tzn ciezko to jednoznacznie namierzyc.na poczatku w ogole myslalem ze to fotel pasazera mi popiskuje, ale odtatnio dziewczyna mi podpowiedziala ze to pasy :P co do smarowania to nie wiem czy to jest bezpieczne, bo pozniej przy zapinaniu pasow mozna sie uwalic jak male dziecko...

  5. #5
    Użytkownik Awatar ptrk
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Pioter
    Auto
    EJ2 protec
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adasiek_
    tzn ciezko to jednoznacznie namierzyc.na poczatku w ogole myslalem ze to fotel pasazera mi popiskuje, ale odtatnio dziewczyna mi podpowiedziala ze to pasy :P
    Też z początku posądzałem prowadnice, ale po posmarowaniu pasów skrzypienie się skończyło.

    Cytat Zamieszczone przez adasiek_
    co do smarowania to nie wiem czy to jest bezpieczne, bo pozniej przy zapinaniu pasow mozna sie uwalic jak male dziecko...
    ...wystarczy jak posmarujesz na styku, nie chodzi mi o spryskiwanie całego fotela :freak:

  6. #6
    Moderator Awatar woPo
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Wojtas
    Auto
    EJ9, EP3, ?
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    5,768

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ptrk
    Jesteś pewien że skrzypi Ci z 'dziurki'? Mi skrzypiało na styku z kostrukcją fotela. Psiknąłem smarem w spray-u i jak ręką odjął.
    Zgadzam się, u mnie skrzypi w tym samym miejscu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •