Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051
Pokaż wyniki od 501 do 507 z 507

Wątek: Masakra Civic V 92 Jajko Tylnia Podłoga POTRZEBNA PILNA POMOC !!!

  1. #501
    Użytkownik Awatar birchie
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Kuba
    Auto
    EG3 D13Z6>D16Z6+
    Skąd
    Poznań/Oborniki
    Posty
    2,447

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaczka208D Zobacz posta
    Wiem, ale nie kumam tak do końca tych oznaczeń, różnie ludzie piszą np. d13b7+, d13z6+, d13, d15b7+ .
    d13b7 też występował fabrycznie w logo, a po przejściu na wtrysk ludzie właśnie tak oznaczają silnik heh
    No patrz, nawet nie wiedziałem, że cos takiego było


    Cytat Zamieszczone przez kaczka208D Zobacz posta
    A tak swoją drogą qtrix kiedy w końcu zrobisz ten temat z twoim autem ?
    x2 Qtrix nie poddaje sie trendom i naciskom

  2. #502
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Krystian
    Auto
    bus
    Posty
    249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qtrix Zobacz posta
    Ogólnie powiem tak, wystawiłem hanię na sprzedaż aczkolwiek z braku oddzewu powidziałem sobie ze jej nie sprzedam i wycofałem aukcję. Jako że mam blachę zrobioną praktycznie całą to pomyślałem nad swapem silnika moje d15b3 sprawuje się bdb ale no chciałbym coś z vteciem. Myślałem nad d15z6 bo jest w miare rozsądnych pieniądzach tylko cały problem polega na tym że nie mam na tyle umiejętności i wiedzy, miejsca by go ze swapować. Byłby ktoś chętny z userów ? można nawet w kilka osób oczywiście jakieś fundusze przeznaczyłbym za pomoc w swapowaniu. Napisałęm na forum bo wiem że są tu dobre dusze które chętnie by pomogły w takich rzeczch :P. Oczywiście swapowałbym tak pewnie październik/listopad ale plany mam takie by zamienić silniki.
    Wiesz przy takich niespodziankach z podwoziem najpierw zajrzyj do hamulców i w zawias, przewody hamulcowe, gumotuleje itp. Zaczniesz od silnika to potem może się to źle skończyć, tym bardziej że władujesz kasę w coś co może poczekać... Ja również władowałem się na minę miałem odbudować auto a teraz leżę połamany w domu, także nie jesteś sam

  3. #503
    Użytkownik Awatar qtrix
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic v gen d15b3
    Skąd
    Poznań
    Posty
    242

    Domyślnie

    Zawiechę już zrobiłem, chciałem wrzucić sprężyny i chciałem by trochę usiadła aczkolwiek no zawieszenie pochłonęło trochę wiecej niż zakładałem. Nie ma sensu mi jej sprzedawać za 3tys jak tyle wpakowałem tak więc pier*** myślę teraz nad swapem. Propozycja d15z6 była tylko przykładem. Jeżeli znacie lepsze silniki za w miarę rozsądne pieniądze to piszcie śmiało byle by vtec tam siedział . Chętnie pobawiłbym się w b16a, b18c4 aczkolwiek na mój portfel te silniki są nie osiągalne :P. Co do tematu kurde zrobie chłopaki ale muszę przegrzebać zdjecia z prac u blacharza a że inwentura w robocie powoli to nie mam czasu za bardzo obiecuje że temat się pojawi na pewno w nie długim czasie.

  4. #504
    Użytkownik Awatar birchie
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Kuba
    Auto
    EG3 D13Z6>D16Z6+
    Skąd
    Poznań/Oborniki
    Posty
    2,447

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qtrix Zobacz posta
    obiecuje że temat się pojawi na pewno w nie długim czasie.
    Zrobiłeś sobie już taką reklamę, że na brak popularności tematu narzekać nie będziesz

  5. #505
    Użytkownik Awatar kruczekvu
    Dołączył
    Jun 2009
    Imię
    Paweł
    Auto
    A-CG8,C-EJ9,C-MC2
    Skąd
    Września Środa W
    Posty
    2,623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez birchie Zobacz posta
    Zrobiłeś sobie już taką reklamę, że na brak popularności tematu narzekać nie będziesz
    Dobre
    Temat generalnie mógłby być ale tutaj to można powiedzieć że wszystko jest napisane

  6. #506
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Imię
    Paweł
    Auto
    D14A8
    Skąd
    zach=pom
    Posty
    542

    Domyślnie

    Przeczytałem chyba cały temat. Blacha tragedia, po zrobieniu faktycznie było widać rdzę na spawach ale szacunek za włożony wkład - ja się tego nigdy niepodjełem w żadnej z moich hond wolałem sprzedać mówiąc co i jak aż dociągnełem to do mojej ósmej hondy MA, miałem dwie preludy, accorda i różne gen. civiców - mój wniosek każda honda gnije i to straszne ( tylko żelazko było w nienagannym stanie ). Takiego czegoś jak u Ciebie nigdy niewidziałem ale działaj dalej i zakładaj temat
    PS. Największe bzdury w tym temacie jakie czytałem (jak nie na całym forum) niebyły napisane już przez samego właściciela "Czerwonego jajka" a przez uzytkownika piotreek23, sory ale jak czytam takie rzeczy to aż się niemogę powstrzymać!

  7. #507
    Użytkownik Awatar markotny
    Dołączył
    Jul 2008
    Imię
    Marcin
    Auto
    EJ6 prawie B16
    Skąd
    Łask
    Posty
    5,150

    Domyślnie

    Jak mi napisał autor wątku, auto poszło na żyletki. W związku z tym zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •