Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: Brak mocy powyżej 4 tys. RPM.

  1. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Auto
    D14A5 MA8
    Skąd
    Białystok
    Posty
    54

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź.
    Z tego co patrzyłem to środkowy wymieniany, bo wygląda jak nowy.
    Natomiast końcowy wygląda jakby w środku był cały zardzewiały. Prętem jeszcze nie sprawdzałem, ale zrobię to jak wyjde z roboty . Co do samodiagnostyki to wszystko w porządku

  2. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic VI D14A8
    Posty
    19

    Domyślnie

    Pozwolę sobie odkopać temat. Mój problem polega na tym że Honda nie ma mocy powyżej 4-4,5 Helena jest na LPG ale problem występuje również na benzynie wymieniłem przewody zapłonowe nawet o zgrozo próbowałem jechać kawałek bez filtra powietrza by zobaczyć czy to aby nie przepływ powietrza. Zapłon jest ustawiony idealnie na znak słupek kompletny to d14 a2 reszta osprzętu to d 14 a 8. Był na regulacji gazu zostały wgrane nowe mapy wcześniej palił 5 l teraz pali ,9 nie ukrywam że sam robiłem remont po wywalonej uszczelce pod głowicą zostało wymienione pierścienie panewki uszczelniacze i dotarte gniazda zaworowe . Hanka już nie bierze oleju ale ma mało moc czy to może być wina przestawionego rozrządu pali na dotyk i pracuje równo co może być przyczyną na obu paliwach w sumie bez różnicy czy LPG czy benzyna co może być przyczyną?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •