Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: jak wymienic maglownice

Mieszany widok

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    wroclaw
    Posty
    29

    Domyślnie jak wymienic maglownice

    Witam mam pytanko w jaki sposob naj latwiej jest wymienic maglownice( hb 1.3 bez wspomagania) krok pokroku jak ja zdiac i jak zalozyc

    [ Dodano: Nie 13 Kwi, 2008 ]
    pomimo tego ze nikt sie nie zglosil zrobilem to metoda prob i bledow udalo sie. najpierw odkrecilem sroby 4 szt. wewnatrz samochodu odkrecilem krzyzak. aby wyjac luzna maglownice tzeba zdiac oba kola odkrecic lewa koncowke drazka kierowniczego, zdiac plastikowa oslone loczca sie z kolumna kierownicza, odkrecic amortyzator ( zrobic miejsce na maglownice) i po tym wszystkim powoli wyciagac pomagojac sobie wydlozajac lub skracajac drazek kierowniczy. Powoli, powoli, odpowiednio manewrujac wkladasz magiel przykrecasz do krzyzaka puzniej do zaby, ustawiasz zbieznosc np.za pomoca sznurkow. I zasowasz zadowolony z wykonanej wlasnorecznie pracy.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Damian
    Auto
    Civic gen.V 1.6VTE
    Skąd
    Warka
    Posty
    6

    Domyślnie

    Wznawiam temat, też mam problem z wyjęciem magla jest już luzny (cały odkręcony) i nie chce mi wyjść czy mam zrobić tak jak kolega na górze napisał czy może jest jakiś inny sposób tylko że ja mam sedana 1.6 vtec z wspomaganiem więc chyba silnik jest innaczej zbudowany

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic 5g D15B2
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    6

    Domyślnie

    próbowałeś opuścić wózek?

  4. #4
    Użytkownik Awatar Budziniak
    Dołączył
    Nov 2009
    Imię
    Rafał
    Auto
    ek3
    Skąd
    Wwa
    Posty
    6,323

    Domyślnie

    w manualu który jest dostepny na forum macie wszystko opisane krok po kroku, zdjęcia tez są więc warto pobrać i robić tak jak kitajce opisali

  5. #5
    Użytkownik Awatar slop
    Dołączył
    Apr 2010
    Imię
    Bartek
    Auto
    JHMEJ9 D14A4
    Skąd
    WK/WR
    Posty
    236

    Domyślnie

    mozna wyjac magiel bez odkrecania wozka. Po odkreceniu wszystkich srubek i wezykow itp., trzeba odkrecic drazek kierowniczy od strony kierowcy i latwo wtedy magiel wychodzi.

  6. #6
    Użytkownik Awatar karmel
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Maciek
    Auto
    A8 D3 4,2 MPI BFM
    Skąd
    Kraków/Tarnów
    Posty
    1,145

    Domyślnie

    Łatwo to pojęcie względne, warto odkręcić kolektor wydechowy, ułatwi dłubanie

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Damian
    Auto
    Civic gen.V 1.6VTE
    Skąd
    Warka
    Posty
    6

    Domyślnie

    Już po wymianie, najlepiej jest wózek opuścić i samo ładnie wychodzi, próbowałem odkręcić drążek ale i tak nie dało sie wyjac bo blokował ten pręcik co mocuje sie do krzyżaka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •