Strona 101 z 924 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201601 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 9236

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #1001
    Użytkownik Awatar Tommi01
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Tomek
    Auto
    Toyota mr-s k24
    Skąd
    Tarnow
    Posty
    1,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sanvean Zobacz posta
    Powtarzam pytanie orientuje się ktoś co może być nie tak otóż coś mi stuka z lewej strony tylko nie umie sprecyzować tego czy z przodu czy z tyłu ale gdy jadę wolniej stuka wolniej lecz gdy przyśpieszam stukanie też macie może pomysły co to może być bo naprawdę doprowadza mnie to do kur.....
    nawet z radiem włączonym na ok. 11-12 słychać te stuki.
    Druga sprawa na autostradzie powyżej setki słyszę że coś tak dziwnie szumi z prawego przedniego koła.
    Pozdrawiam
    jedz do stacji kontroli tam gdzie przeglady podbijaja powiedz ze na sprawdzenie zawieszenia bo cos sie tlucze , wezma na szarpaki i ci powiedza co i jak 30zl pewnie wezma...

  2. #1002
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cześć

    Planuję zakupić Civica VIII Type S. Jak przeglądam oferty zauważyłem, że niektóre modele mają przedni grill standardowy (przezroczysty plastik), inne mają siatkę, coś jak w Type R. W Type S jaki jest przedni grill? Jest możliwość wymiany grilla w ASO Hondy tego przezroczystego na taki jak w Type R, jeżeli w wersji Type S jest rzeczywiście plastik przezroczysty?

    Pozdrawiam

  3. #1003
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez desmoRR Zobacz posta
    Cześć

    Planuję zakupić Civica VIII Type S. Jak przeglądam oferty zauważyłem, że niektóre modele mają przedni grill standardowy (przezroczysty plastik), inne mają siatkę, coś jak w Type R. W Type S jaki jest przedni grill? Jest możliwość wymiany grilla w ASO Hondy tego przezroczystego na taki jak w Type R, jeżeli w wersji Type S jest rzeczywiście plastik przezroczysty?
    Pozdrawiam
    Takie są dostępne grille: http://www.coxmotorparts.co.uk/honda...c-830_833.html

  4. #1004
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic 5D 1.8 Sport
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    196

    Domyślnie

    Też mam u siebie ten przejściowy szklany z okienkami 2009. Na jaki wymienić?

  5. #1005
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mareckiabc Zobacz posta
    Też mam u siebie ten przejściowy szklany z okienkami 2009. Na jaki wymienić?
    a po co chcesz wymieniać? zepsuty?

  6. #1006
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    75

    Domyślnie

    Własnie ile kosztuje w Polsce grill od type S ? U mnie w UK jest taki http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...8e054908d0f7f9 Trochę ponad 430zł .... Nie wiem jak ten chrom będzie wyglądał do koloru cosmic grey ?

  7. #1007
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drako Zobacz posta
    Własnie ile kosztuje w Polsce grill od type S ? U mnie w UK jest taki http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...8e054908d0f7f9 Trochę ponad 430zł .... Nie wiem jak ten chrom będzie wyglądał do koloru cosmic grey ?
    Mniej wiecej tak


    http://www.civicklub.pl/forum/showth...mic-grey-pearl

  8. #1008
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Darek
    Auto
    Suzuki Swift Sport
    Skąd
    DSW
    Posty
    370

    Domyślnie

    po malych zniżkach w ASO zaplacilem 550 zl.Wymieniałem swoje akwarium na w/w.U handlarzy uzywany kosztuje 500...(powliło ich)dodam ,ze firma podana na forum.
    pzdr

  9. #1009
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dostępne są listwy na tył zmieniające ten plastik między światłami, coś podobnego jak jest w Type R lub w kolorze nadwozia?

  10. #1010
    Użytkownik Awatar qbax
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Jakub
    Auto
    Civic 1.8 5D FK2
    Skąd
    Ireland
    Posty
    89

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •