Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Różnice: EJ6 przedlift/polift.

  1. #11
    Użytkownik Awatar bObOrObOl
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Robert
    Auto
    EJ6H22 blk półmat
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,404

    Domyślnie

    Z poliftowej EJ9 do przedliftowej EJ6 przekładałem deskę rozdzielczą, bo ma dodatkowy nawiew na przednią szybę.

    Poleciało z tapatoka na hateciaku.

  2. #12
    Użytkownik Awatar mugello
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Kamil
    Auto
    EJ6 B18C4 00r
    Skąd
    CZN / PŃ
    Posty
    128

    Domyślnie

    W poliftowym ej6 tez nie ma tego nawiewu.

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Użytkownik Awatar Saiti
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Mariusz
    Skąd
    Worldwide.
    Posty
    6,889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mugello Zobacz posta
    pewnie zapomniales dopisac ale gril i ewentualna dokladka zderzaka tez jest inna w polifcie mam przedliftowe ej9 i poliftowe ej6 i we wnetrzu raczej wiekszych roznic po za juz wymienionymi nie zauwazylem jesli bierzesz pod uwage ewentualna zmiane frontu to chyba najlepiej poszukac zadbane coupe bez wzgledu na to czy to bedzie przed czy polift. pozatym politingowe ej6 nie dosc ze ciężko dostac to jeszcze kosztuje odpowiednio wiecej
    Nie no, że grill to tak, oczywiście wiem, zapomniałem dopisać, ale to już taka musowa oczywistość heh

    Dokładka jest wynikowa ze zderzaka, to też jestem świadom, że poliftowa potrzebna

    Cytat Zamieszczone przez bObOrObOl Zobacz posta
    Z poliftowej EJ9 do przedliftowej EJ6 przekładałem deskę rozdzielczą, bo ma dodatkowy nawiew na przednią szybę.
    Mówisz o tej kratce na środku konsoli? To to przecież w EjotSześć nie występowało, tylko sedany i heczbeki na rynki poza hamerykańckim.
    [ ] Nie odpowiadam na ŻADNE pytania techniczne poprzez PW
    [ ] Nie możesz założyć tematu w giełdzie? Widocznie nie masz 30 postów i odpowiedniej aktywności na forum. I NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESKOCZENIA TEGO

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    577

    Domyślnie

    bodajże w poliftach już były przednie hamulce 260 a w przedliftach zdążają się 240

  5. #15
    Użytkownik Awatar WściekłyChomik
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Kamil
    Auto
    EJ6 qp D16B2
    Skąd
    Łódź
    Posty
    212

    Domyślnie

    Ja mam w przedlifcie 262, możliwe że przed '98(?) bywało 240. W sumie nieistotne.

  6. #16
    Użytkownik Awatar kubaszow
    Dołączył
    Apr 2008
    Auto
    EJ6 D16Y7
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    2,214

    Domyślnie

    Jakies 3-4miesiace temu robilem polifta w EJ6.
    Z przodu potrzeba: maska, blotniki, zderzak,grill,lampy i prowadnice pod lampy(do lepszego spasowania zderzaka) Zderzak polift nie wchodzi na pas przdni w ej6, trzeba zrobic male naciecie po obu stronach grila i wszystko pasuje jak w oryginale( nie widac tych naciec)
    Prowadnice z belka wzmacniajaca pasuja p&p w miejsce samych prowadnic w EJ6.
    Wygluszenie maski i nadkola sa takie same w obu wersjach. To chyba wsztstko z przodu.
    Z tylu zderzak z z EJ8/sedana polifta jest taki sam i jest p&p. Belka wzmacniaaca p&p. Lampy, wszystkie mocowania sa takie samo, pasuje p&p.
    Lustra USDMy z tego co sie orientuje nie pasuja z sedana, musza byc HB/coupe

    To chyba tyle

  7. #17
    Użytkownik Awatar Saiti
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Mariusz
    Skąd
    Worldwide.
    Posty
    6,889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubaszow Zobacz posta
    Jakies 3-4miesiace temu robilem polifta w EJ6.
    Z przodu potrzeba: maska, blotniki, zderzak,grill,lampy i prowadnice pod lampy(do lepszego spasowania zderzaka) Zderzak polift nie wchodzi na pas przdni w ej6, trzeba zrobic male naciecie po obu stronach grila i wszystko pasuje jak w oryginale( nie widac tych naciec)
    Prowadnice z belka wzmacniajaca pasuja p&p w miejsce samych prowadnic w EJ6.
    Wygluszenie maski i nadkola sa takie same w obu wersjach. To chyba wsztstko z przodu.
    Z tylu zderzak z z EJ8/sedana polifta jest taki sam i jest p&p. Belka wzmacniaaca p&p. Lampy, wszystkie mocowania sa takie samo, pasuje p&p.
    Lustra USDMy z tego co sie orientuje nie pasuja z sedana, musza byc HB/coupe

    To chyba tyle
    Bardzo dziękuję
    [ ] Nie odpowiadam na ŻADNE pytania techniczne poprzez PW
    [ ] Nie możesz założyć tematu w giełdzie? Widocznie nie masz 30 postów i odpowiedniej aktywności na forum. I NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESKOCZENIA TEGO

  8. #18
    Użytkownik Awatar endriu21
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Andrzej
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1,418

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubaszow Zobacz posta
    nadkola sa takie same w obu wersjach
    na pewno są takie same? bo jak kiedyś sprawdzałem to nr OEM mają chyba inne podobnie jak te wzmocnienia pod błotnik za lampą.

  9. #19
    Użytkownik Awatar kubaszow
    Dołączył
    Apr 2008
    Auto
    EJ6 D16Y7
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    2,214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez endriu21 Zobacz posta
    na pewno są takie same
    Na pewno, bo mam takie u siebie

  10. #20
    Użytkownik Awatar endriu21
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Andrzej
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1,418

    Domyślnie

    to albo pasują ale są inne, albo są identyczne mimo ze nr OEM maja inne choć to było by dziwne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •