Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 141

Wątek: Uważajcie na Siebie ludzie, Civiki 5D są z kartonu....

  1. #21
    Użytkownik Awatar Winni
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Adrian
    Auto
    FN1 Turbo
    Posty
    2,033

    Domyślnie

    Ja *******e, aż w gardle ściska jak się to ogląda... Szkoda chłopaka.

  2. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    14

    Domyślnie


  3. #23
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Powiedzcie mi, jak szybko mogl jechac, ze az takie skutki byly wypadku ? Powiem szczerze nie raz sie szybko jezdzi(ta trasa sednio 120 zawsze pomykam- zmienia sie przy tym pasy na lukach etc
    Jak takie cos sie widzi( na filmiku z poczatku nie wydaje sie az ze to az tak bardzo grozna sytuacja, a skutki sa naprawde tragiczne;/ Szkoda mlodego chlopa.

  4. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Tomek
    Auto
    Aero blue d14a8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    56

    Domyślnie

    Szkoda chłopaka jak cholera, na ujęciu drugiej kamery widać, że wolno nie jechał bo wpada błyskawicznie na ten słup albo mi się tylko tak wydaje. Może miał kiepskie opony na tyle że go tak machnęło...

  5. #25
    Użytkownik Awatar Guscioren
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Artur
    Auto
    Mb6 b18c4
    Skąd
    WND
    Posty
    3,220

    Domyślnie

    Pytanie do wszystkich z grupy "przy takiej sile mogły sie zrobić 2 auta" pokażcie mi do c**** pana gdzie macie zgrzewy w tych miejscach gdzie ta dupa sie oderwała.
    Szkoda chłopaka ale skoro aż tak zawinął sie na słupie nie jechał 50km i w dodatku ta urwana dupa (zapewne przód tej dupy miał inny numer vin niż docelowy przód). Moim pierwszym autem było MB6 które co jak co ma trochę mocy pod pedałem i jakoś nigdy nie miałem (tfu tfu) zdarzenia drogowego. Albo sie jeździ z wyobraźnia albo się jeździ żeby nastolatki miały kisiel w gaciach, tylko teraz jest pytanie jak długo.
    Moim zdaniem auto było składane z dwóch i kierowca pewnie też troche poleciał z wyobraźnią. Mamy tam trzy pasy i dosyć szeroki łuk, dużo ludzi sie oszukuje na takim czymś. Od zawsze mnie ojciec a później Pani instruktor piłowali "Przystosuj sie do warunków na drodze a nie do tego co masz na znakach" Oczywiście te stwierdzenie może być odebrane dwu znacznie, ale mam na tyle oleju w głowie że nie latam przez miasto w lato 100km\h.

  6. #26
    Użytkownik Awatar rafalluto
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    MA8 D14A2
    Skąd
    Suwałki
    Posty
    49

    Domyślnie

    koledzy proszę o rozwagę za kierownicą. szczególnie kiedy nie jedziecie sami. proszę bo straciłem młodsza siostrę przez lekkomyslnosc kierowcy.

  7. #27
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Guscioren Zobacz posta
    Pytanie do wszystkich z grupy "przy takiej sile mogły sie zrobić 2 auta" pokażcie mi do c**** pana gdzie macie zgrzewy w tych miejscach gdzie ta dupa sie oderwała.
    Szkoda chłopaka ale skoro aż tak zawinął sie na słupie nie jechał 50km i w dodatku ta urwana dupa (zapewne przód tej dupy miał inny numer vin niż docelowy przód). Moim pierwszym autem było MB6 które co jak co ma trochę mocy pod pedałem i jakoś nigdy nie miałem (tfu tfu) zdarzenia drogowego. Albo sie jeździ z wyobraźnia albo się jeździ żeby nastolatki miały kisiel w gaciach, tylko teraz jest pytanie jak długo.
    Moim zdaniem auto było składane z dwóch i kierowca pewnie też troche poleciał z wyobraźnią. Mamy tam trzy pasy i dosyć szeroki łuk, dużo ludzi sie oszukuje na takim czymś. Od zawsze mnie ojciec a później Pani instruktor piłowali "Przystosuj sie do warunków na drodze a nie do tego co masz na znakach" Oczywiście te stwierdzenie może być odebrane dwu znacznie, ale mam na tyle oleju w głowie że nie latam przez miasto w lato 100km\h.
    zgrzewy masz pod mastyka mniej wiecej pod tym miejscem gdzie konczy ci sie gumowy dywanik pod nogami( zaznaczone na dole). teoria o tym ze sie rozpadl bo z dwoch skladany tez calkiem z dupy,gdzie tam widzisz jakis kit na slupku C? rozerwala sie pryginalna ladna blach(,zaznaczone na gorze). Auta nie sa z gumy spytaj pierwszego lepszego blacharza to ci powie ze jak odciaga auto hydrauliczna pompa 10ton to bez problemu moze rozerwac zgrzewy
    [IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowane przez siara87 ; 21-12-14 o 13:16

  8. #28
    Użytkownik Awatar ElDiablo1212
    Dołączył
    Mar 2010
    Imię
    Patryk
    Auto
    MB6/SL2/BE1
    Skąd
    Grudziądz
    Posty
    165

    Domyślnie

    Obstawiam że przy tej prędkości większość aut pękła by w pół. Widziałem Mercedesa który przy około 150 przyłożył bokiem w drzewo i też pękł na pół, wał wyglądał jak by był przecięty szlifierką.

  9. #29
    Użytkownik Awatar maciooZD
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    było MA8 jest EP2
    Skąd
    Sosnowiec (SO)
    Posty
    485

    Domyślnie

    widać na filmiku że wolno to on nie jechał... mam taki sam model auta, robiłem blache miesiąc temu... pod plastikiem miałem jedną wielką dziurę
    Ostatnio edytowane przez maciooZD ; 21-12-14 o 14:19

  10. #30
    Użytkownik Awatar Gacekk
    Dołączył
    Jul 2013
    Imię
    Dawid
    Auto
    D16B2
    Skąd
    DSR
    Posty
    570

    Domyślnie

    Niestety to jest też efekt naszej "zimy", sam wymieniłem jakiś czas temu profilaktycznie opony na zimowe coby śnieg mnie nie zaskoczył, a tu klops. Duża prędkość, łuk, zimówki i to co najgorsze, czyli deszcz i mokra nawierzchnia. Zginął tylko i wyłącznie z własnej głupoty, dobrze że nie zrobił nic nikomu. W takich miejscach i przy takich warunkach zawsze włącza mi się czerwona lampka, a nawet jak nie jest ślisko nie kusi mnie do rajdów... Nie wiem może to dlatego, że od 19 roku życia zacząłem jeździć zawodowo dużym autem, a mam dopiero 22 lata... Czasem jeżdżę jak dziadek, ale może to i dobrze, za dużo widziałem już na drogach chociaż nie jeżdżę wiele lat.. Mimo wszystko niech spoczywa w pokoju.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •