Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Honda Civic VI 99 aerodeck 1,4 90KM pytanie o nagrzewnice oraz szybe boczną

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    2

    Domyślnie Honda Civic VI 99 aerodeck 1,4 90KM pytanie o nagrzewnice oraz szybe boczną

    Witam. Posiadam Honde Civic VI 99 aerodeck 1,4 90KM i mam wyciek z nagrzewnicy do srodka. Chcialbym ja wymienic tylko nie wiem jaki model bedzie do tego pasował. Czy jest jakas roznica w nagrzewnicy miedzy Honda produkowana w Anglii i Japonii ?. Czy nagrzewnica z Rovera 400 bedzie pasowac?. I jesli chodzi o roczniki czy z np 98 czy 97 pasuje czy musi byc z 99?

    Teraz jesli chodzi o szybe to przy domykaniu drga ( wrecz bije) i nie chce sie domknac do konca. Moze ktos z Was mial taki problem i jak temu zaradzic. Czy trzeba wymienic caly mechanizm czy moze jest jakis patent na to.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Bartlomiej
    Auto
    MB8 D15Z8 VTi
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,335

    Domyślnie

    ad1 nagrzewnica pauje na 100% od civica MA/MB/MC z lat 95-01 rover i inne nadwozia nie wiem
    jak chcesz wymieniać to do zdjęcia deska, zegary konsola środkowa, kierownica lub fotel kierowcy do wyjęcia potem obudowa filtra kabiny a pod maską odpinasz linkę zaworu ciepło-zimno, jedna śruba na grodzi na klucz 12 i 2 węże wodne

    ad2 co do szyby zacznij od czyszczenia i smarowania uszczelki szyby i obejrzyj mechanizm czy luzów nie ma

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za odpowiedz. Mechanizm wymieniłem cały i szyba śmiga jak nowa . A co do nagrzewnicy to sam nie będę wymieniał bo po prostu za dużo roboty a tez nie wiem czy dałbym rade. Wziąłem od hondy 96 bodajże i jeszcze 2 od rovera to myślę ze ktoras będzie pasować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •