Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 277 z 277

Wątek: Przekładnia kierownicza (maglownica) - naprawa

  1. #271
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Auto
    Civic VIII 1.8 sed
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    26

    Domyślnie

    Odświeżę temat, mam pytanie do użytkowników, którzy robili regenerację przekładni, gdzie była robiona i jaka jest trwałość naprawy? Tzn ile km udało się zrobić do tej pory. Pozdr.

  2. #272
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2020
    Posty
    9

    Domyślnie

    Ja kupowałem tutaj:
    https://regeneracjaprzekladni.pl/

    Powiem tak, przekładnia nie stuka, pół roku już jeżdżę, ale usztywniając przekładnię wyszły inne kwiatki.
    Ogólnie, szykuję się do zmiany samochodu. Niestety, ale mimo świetnego prowadzenia itp, stwierdzam, że to nie jest samochód na nasze polskie drogi.

  3. #273
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Auto
    Civic VIII 1.8 sed
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Emanuel Zobacz posta
    Ja kupowałem tutaj:
    https://regeneracjaprzekladni.pl/

    Powiem tak, przekładnia nie stuka, pół roku już jeżdżę, ale usztywniając przekładnię wyszły inne kwiatki.
    Ogólnie, szykuję się do zmiany samochodu. Niestety, ale mimo świetnego prowadzenia itp, stwierdzam, że to nie jest samochód na nasze polskie drogi.
    A mógłbyś zdradzić, ile km się udało do tej pory po naprawie przejechać?

  4. #274
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2023
    Posty
    1

    Domyślnie

    Siema! Moglby ktoś doradzić?
    Mam problem ze stukami z lewej strony , z prawej zniknęły kompletnie po dołożeniu magicznej tulejki
    Z lewej troszkę mniej ale mimo wszystko stuka. Luz na maglownicy, da radę jakoś temu zaradzić ? Śruba regulacyjna dokrecona na Max

  5. #275
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zareba9 Zobacz posta
    Siema! Moglby ktoś doradzić?
    Mam problem ze stukami z lewej strony , z prawej zniknęły kompletnie po dołożeniu magicznej tulejki
    Z lewej troszkę mniej ale mimo wszystko stuka. Luz na maglownicy, da radę jakoś temu zaradzić ? Śruba regulacyjna dokrecona na Max
    Pisałem o tym wiele razy. Metoda z tulejką do magla to podcieranie D U P Y szkłem.
    Magiel do regeneracji

  6. #276
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2022
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas.FK2 Zobacz posta
    Pisałem o tym wiele razy. Metoda z tulejką do magla to podcieranie D U P Y szkłem.
    Magiel do regeneracji
    A w d u p i e byłeś g ó w n o widziałeś. Z prawej pomaga magiczna stulejka, z lewej trzeba wymienić tuleję dociskową OEM bo się wyciera i dokręcić z odpowiednim momentem. Można też z lewej strony założyć magiczną stulejkę. Regeneracja magla to tak może na rok do ponownego stukania.

  7. #277
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2020
    Imię
    Andrzej
    Auto
    Civic VIII 1.8 FD7
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    5

    Domyślnie

    Pisząc o stukaniu macie na mysli stukanie na wybojach czy przy gwałtownym poruszaniu kierownicą?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •