Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: mb 2 ciepłe powietrze

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    196

    Domyślnie mb 2 ciepłe powietrze

    Ostatnio załwazyłem ze w mojej mb 2 przy włączonym ciepłym obiegu wentylator mocna chodzi jak by obcierał o coś co dziwniejsze jak ustawie zimne powietrze to przestaje hałasować

    Miał ktoś taki przypadek

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    196

    Domyślnie

    góra

  3. #3
    Użytkownik Awatar rafik54321
    Dołączył
    Dec 2014
    Auto
    Civic VI 5D 97r 1.
    Posty
    422

    Domyślnie

    Co tu dużo pisać - rozebrać i sprawdzić. Pewnie nikt nie miał czegoś takiego, ale że system nawiewu nie jest skomplikowany to dasz sobie radę sam. Jest na forum manual jak rozebrać konsolę, nawiewy itp.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    196

    Domyślnie

    Tak tylko oczekuje podpowiedzi co to moze być bo nie usmiacha mi się w ciemno demontaż deski

  5. #5
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukaszemko Zobacz posta
    Tak tylko oczekuje podpowiedzi co to moze być bo nie usmiacha mi się w ciemno demontaż deski
    W takim razie sprawdź z jakiego rodzaju tworzywa jest wentylator w tym aucie.
    Później musisz określić współczynnik przewodnictwa ciepła plastikowych elementów, które wykorzystano do produkcji tego wentylatora.
    Wtedy będziesz mógł policzyć współczynnik wydłużenia liniowego, czyli o ile rozszerzają się one w wyższej temperaturze (piszesz że to tylko na ciepłym nadmuchu) i czy to one powodują to tarcie i ten dźwięk.
    Proste, nawet rąk nie ubrudzisz.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    196

    Domyślnie

    Właśnie widać teraz jak się znasz

  7. #7
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    Ludzie mają do takich wpisów anielską cierpliwość...

    1. Zakładasz nowe tematy, bez sprawdzenia czy już o tym nie było pisane (nie chodzi o ten przypadek, ale wcześniejsze), albo zamiast wpisać w temacie "Szybkie pytanie, szybka odpowiedź"
    2. Nie raczysz odkręcić 4 śrub, tylko chcesz żeby ktoś jak Wróżbita Maciej odpowiedział "co to może być". Co innego, gdybyś wykonał już jakieś czynności i to nie pomogło, wtedy pytaj (lub szukaj), po to jest forum.
    Ale nie! Najlepiej napisać "bo nie usmiacha mi się w ciemno demontaż deski"
    3. Jak już ktoś się zlituje i poświęci czas żeby odpowiedzieć, to nie zauważyłem żebyś podziękował.
    4. Nie potrafisz napisać poprawnie zdania, postawienie znaku "?" na końcu pytania to też wielki problem. Pisałem wcześniej: jesteś obcokrajowcem? Jeśli tak, wtedy nie ma sprawy, i tak piszesz nieźle. Ale nie odpowiedziałeś, więc jeśli jesteś Polakiem, to naucz się pisać po polsku. Albo korzystaj z edytora tekstu, zanim kolejny raz narobisz sobie obciachu.

    Bez odbioru!

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    196

    Domyślnie

    a to jest forum samochodowe czy języka polskiego bo nie rozumiem o co tobie chodzi
    Jak chcesz się pożalić to nie tutaj

  9. #9
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukaszemko Zobacz posta
    ... bo nie rozumiem ...
    No właśnie!

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    196

    Domyślnie

    ponawiam pytanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •