Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: dymiące d14a3

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2005
    Imię
    Andrzej
    Auto
    MC B18C4 98 rok
    Skąd
    mazowsze północne
    Posty
    172

    Domyślnie

    prz3mo
    zgadzam sie ale wiesz japońską precyzję montażu mało kto powtórzy z polskich mechaników,, aha i skoro auto niedawno nabyte to myśe że ktoś wiedział co boli i dlatego sprzedał :evil:

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Auto
    FK2
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    3,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez makinen_rally
    prz3mo
    zgadzam sie ale wiesz japońską precyzję montażu mało kto powtórzy z polskich mechaników,, aha i skoro auto niedawno nabyte to myśe że ktoś wiedział co boli i dlatego sprzedał :evil:
    heh..no z mechanikami róznie bywa.. Ale dobry, dokladny i niedrogi (są tacy? ) sobie spokojnie poradzi z remontem..

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2005
    Imię
    Andrzej
    Auto
    MC B18C4 98 rok
    Skąd
    mazowsze północne
    Posty
    172

    Domyślnie

    no jasne lecz myśle że jest to coś poważniejszego,, wiesz auto niedawno kupione i juz zonk

  4. #14
    Hycelius
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo
    Cytat Zamieszczone przez Hycelius
    No a to dymienie na niebiesko załóżmy,to ci dymi ciągle już od dołu czy dopiero jak jej dasz zdrowo? Niekoniecznie pierścienie,ewentualnie uszczelniacze na zaworach mogą powoli siadać.
    Przy uszczelniaczach bylby raczej czarny dym chyba...
    Zreszta najlepiej zrobic próbę olejową i bedzie jasniej...
    Czarny jest jak masz nagar na denku tłoka.

  5. #15
    Użytkownik Awatar Dominik_bb
    Dołączył
    Dec 2004
    Imię
    Dominik
    Skąd
    K-ce
    Posty
    271

    Domyślnie

    Wymieniaj pierscienie i bedzie dobrze nic innego nie wymyslisz przerabiałem to juz pare razy

  6. #16
    Użytkownik Awatar Dominic
    Dołączył
    Jan 2005
    Skąd
    Polska
    Posty
    236

    Domyślnie

    ile taki remont moze mnie kosztowac ?? tzn pierscienie bo glowica to juz wyczytalem na forum ze jakies 250-300zł

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Auto
    FK2
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    3,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dominic
    ile taki remont moze mnie kosztowac ?? tzn pierscienie bo glowica to juz wyczytalem na forum ze jakies 250-300zł
    A co Ty chcesz całą głowice kupowac nową??? A to po co ???
    A po drugie przestan sie sugerowac tym co tu piszemy bo to wszytsko domysły i wróżenie z fusów, jedz do mechanika jakiegos dobrego, niech zobaczy co i jak, zrobi próbę olejową itd... A nie od razu, ze juz remont robisz... Wyluzuj...
    Pojezdzij tez i zobacz ile i czy w ogole Ci oleju spala...

  8. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2005
    Imię
    Łukasz
    Auto
    D15B7K
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    231

    Domyślnie

    Przed remontem zrób płukanke silnika preparatem firmy STP do usuwania nagarów (do kupienia na przykład na orlenie). Płyn kosztuje około 20 złotych. dolewasz go do oleju i zapalasz silnik na 10 minut (silnik musi być wcześniej rozgrzany). Warto spróbować bo koszt praktycznie żaden, a remoncik już troche kosztuje. Ja miałem już zamówiony sinik na zmiane, ale znajomy mechanik namówił mnie żeby spróbować, bo zregóły pomaga. Przed półkaniem brał około 1l oleju na 1000km i strasznie dymił, teraz praktycznie niedymi i zużycie oleju bardzo poważnie spadło.

    pozdro ziom

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Auto
    FK2
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    3,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blend
    Przed remontem zrób płukanke silnika preparatem firmy STP do usuwania nagarów (do kupienia na przykład na orlenie). Płyn kosztuje około 20 złotych. dolewasz go do oleju i zapalasz silnik na 10 minut (silnik musi być wcześniej rozgrzany). Warto spróbować bo koszt praktycznie żaden, a remoncik już troche kosztuje. Ja miałem już zamówiony sinik na zmiane, ale znajomy mechanik namówił mnie żeby spróbować, bo zregóły pomaga. Przed półkaniem brał około 1l oleju na 1000km i strasznie dymił, teraz praktycznie niedymi i zużycie oleju bardzo poważnie spadło.

    pozdro ziom
    hmmm.... a to ciekawe..
    Ale czy nie jest to jeden z takich cudownych srodkow co powoduje "na chwile" poprawe, a pozniej jest jeszcze gorzej ? Np. jak Słynny wsrod handlarzy aut MotoDoctor...

    Ile km zrobiles od momentu uzycia tego specyfiku? I jak wtedy bral Ci litr/1000km to teraz ile?

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Rem
    Auto
    ZE1
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,021

    Domyślnie

    a jaki jest koszt pierscieni i jakie kupic?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •