Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: pedał sprzęgła

  1. #1
    przemo
    Gość

    Domyślnie pedał sprzęgła

    witam,mam jeszcze jedno pytanie ,może troche banalne ale przy odpuszczaniu sprzęgła powoli (przy ruszaniu albo zmianie biegów) słychać jak by pedał sprzęgła tak tykał ale dzwięk ten dobiega raczej z przodu niż z kabiny...wszystko działa normalnie tylko to ykanie lub pykanie mnie drażni...co to może być?

  2. #2
    Moderator Awatar Leeo
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotrek
    Auto
    5er/3er/MX5/EK4
    Skąd
    NMR/BI/BAU
    Posty
    8,784

    Domyślnie

    A sprawdzales gume od sprzegła pod maska z przodu silnika? Moze wystarczy nasmarowac?

  3. #3
    Użytkownik Awatar Matey
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Matey
    Auto
    MAN, Renault...
    Skąd
    JDM Option
    Posty
    3,228

    Domyślnie

    A u mnie sprezyna od sprzegla strasznie piszczy... Sorki, podczepie sie pod temacik co zrobic jak sprezyna skrzypi...

  4. #4
    Użytkownik Awatar jaqb
    Dołączył
    Nov 2005
    Imię
    jaqb
    Auto
    INT3GRA DB7
    Skąd
    Brwinow - bryff
    Posty
    866

    Domyślnie

    w serwisie hondy robia to bez opłaty albo za bardzo niewielką....wiedzą gdzie popsikać sprayem i masz na 2 lata spokój

  5. #5
    Moderator Awatar Leeo
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotrek
    Auto
    5er/3er/MX5/EK4
    Skąd
    NMR/BI/BAU
    Posty
    8,784

    Domyślnie

    Ehh, problemik ze sprezyna Kazdy posiadac hondzi musi to przejsc Ja robilem u zwyklego mechaniora przy okazji wymiany oleju.. Polozyl sie na wycieracce, wzial jakis kluczyk, cos tam podkrecil, prysnal 2 razy i swiety spokoj(gratisowo) Jak pryskalem sam, to zmarnowalem chyba polowe wd-40 i nic Mechanikiem trzeba sie urodzic :P Jak bedziesz to robil, to prysnij od razu pod guma przy silniku, bo tez bedzie skrzypiec.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •