Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Wątek: xenony

  1. #21
    Użytkownik Awatar Frank
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    63

    Domyślnie

    Oczywiscie, ze sa civici z xenonami:-)
    http://www.honda-rinnen.de/go.to/mod...uchtwagen.html
    Przegladam ogloszenia od dluzszego czasu i jeszcze nie znalazlem zadnych... raczej bedzie trudno znalesc skoro to taki rarytas;-)

    Pozdrawiam

  2. #22
    Użytkownik Awatar MichalG
    Dołączył
    Jul 2005
    Skąd
    Kutno
    Posty
    69

    Domyślnie

    Nie wiesz czy reflektory są takie same w wersjach 3D i 5D? Jeśli tak to i sam chętnie bym kupił.

  3. #23
    Użytkownik Awatar Frank
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    63

    Domyślnie

    Dokladnie to samo:-)
    Meczy mnie ta przerobka...

    Pozdrawiam,

  4. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    114

    Domyślnie

    kupuje z tej aukcji ( http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81119444 ) xenony, sprzedawca ma wiecej takich zestawow, jesli kupimy grupowo to da jakis rabat, ktos chetny? Co myslicie o tym zestawie, wydaje sie calkiem solidny i chyba w nie zlej cenie, jest to soczewka bi xenonowa, stabilizator, przetwornice, zarowki. wszystko z bmw 1, czyli raczej nowe i solidne. Jesli cos przeoczylem to prosze mnie ostrzec

    edit:
    rzezby troche z tym jest na dlugie zimowe wieczory, ale jak sie umie trzymac klucz w reku, to da sie zrobic. Wombat wyslal mi kiedys fotki z soczewkami xenonowym wstawionym do lampy ze zwyklym odblysnikiem, a nie soczewka, i tez dobrze wygladalo i swicilo. Rozmiary sa na tej aukcji, jesli nie ma to sprzedawca wysyla na maila fotki i wymiary.

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,568

    Domyślnie

    bardzo fajny zestaw i nei drogi - ja tez byl bym zainteresowany jesli cos ztargujecie

    a jest od bmw 5 tylko ciekawe jak rozmiarowo pasuje, ja mam troche inna lampe.

  6. #26
    Użytkownik Awatar Frank
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Monogramus
    kupuje z tej aukcji ( http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81119444 ) xenony, sprzedawca ma wiecej takich zestawow, jesli kupimy grupowo to da jakis rabat, ktos chetny? Co myslicie o tym zestawie, wydaje sie calkiem solidny i chyba w nie zlej cenie, jest to soczewka bi xenonowa, stabilizator, przetwornice, zarowki. wszystko z bmw 1, czyli raczej nowe i solidne. Jesli cos przeoczylem to prosze mnie ostrzec
    Tylko jak to sie cholerstwo montuje? nie chcialbym rozwalic sobie reflektorow ...

    Pozdrawiam,

  7. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,568

    Domyślnie

    montarz to babranina - albo zlecasz firmie przerabiajacej lampy albo robizs to sam jesli masz zrolnosci manualne ale napewno nie jest to proste.

  8. #28
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    poczytajcie troche www.hidtech.com - jest troche ciekawostek, a na honda-tech.com wystarczy wpisac w szukajce hid albo retrofit i jest porada jak zamontowac soczewki w lampach. nawet jest ze zdjęciami.

  9. #29
    Użytkownik Awatar Cobweb
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,354

    Domyślnie

    mega druciarstwo i festyn ... szczególnie jak jakiś mądrala słabo to wyważy i oślepia innych :evil:
    アダム R ガレージセール

  10. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witaj,warto,koszty to oddzielny temat.
    Jak zakładać Xenony to w soczewkach.Jak masz lampy przed LF to zmień na soczewkowe,
    np na Alegro.
    No i teraz trzeba znaleźć kogoś kto to zmontuje (a kombinacji jest dużo).
    Postojówki LED zimne białe światło.
    I jak masz p/mgielne to H11 zmienić na ala Xenon aby był taki sam odcień światła.Efekt super.Nowe auto.
    Pozdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •