Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pytanie o spoiler na klapę do 5D '97

  1. #1
    Chemical
    Gość

    Domyślnie Pytanie o spoiler na klapę do 5D '97

    Czy były oryginalne spoilery na tylną klapę angielki bez światła stop, czy wszystkie bez stopu to kopie?
    Pytam, bo mam mozliwość kupić taki używany z auta sprowadzonego z Anglii w tej samej cenie, co nowy żywicowy z Allegro. Sprzedawca twierdzi, że oryginał. Mnie się wydaje, że nie koniecznie.
    Szukam oryginału, bo lakiernik tak radzi, podobno nie zapadają się tak jak podróby.

    Poradźcie. Dzięki.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,568

    Domyślnie

    podroba podrobie nie rowna, biez to co widziesz, jak wyglada ok to kupuj i bedziesz zadowolony, jesli jest bez stopu to jeszcze lepiej bo stop masz chyba pod dachem na tylnej szybei jak sie nie myle i po co ci dodatkowy na spojlerze??

  3. #3
    Użytkownik Awatar reXio
    Dołączył
    Nov 2004
    Imię
    Remik
    Auto
    FK8 GT / FK2
    Skąd
    śląsk
    Posty
    3,000

    Domyślnie

    jasne ze podroba podrobie nierowna! Stary te zywicowe zapadaja sie - fakt ale do czasu. Jak juz osiadzie to jest ok! Ja mam zywicowy i jest ok a dalem za niego 100 zl! Jakosc wykonania i spasowania do auta mnie na prawde zachwycila bo myslalem ze beda schody

  4. #4
    Chemical
    Gość

    Domyślnie



    No i wyjaśniło się po rozmowie telefonicznej. Owszem był bez stopu, ALE miał oryginalną zaślepkę. Załączam kilka zdjęć, być może komuś posłużą jako porównanie przez zakupem.
    Ja jestem zadowolony. Jak tylko zrobi się cieplej, wreszcie przyozdobię tą biedną klapę. Byle tylko lakier dobrać dobrze (fabryczny flipflop) i będzie git.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,568

    Domyślnie

    z pełnym szacunkiem ale wolał bym juz podróbe bo ta zaslepka psuje wyglad, albo wstaw tam juz ten stop bo teraz wyglada jak "wersja bieda" spojlera ze stopem.


    no offence

  6. #6
    Użytkownik Awatar reXio
    Dołączył
    Nov 2004
    Imię
    Remik
    Auto
    FK8 GT / FK2
    Skąd
    śląsk
    Posty
    3,000

    Domyślnie

    no spoilerek taki jak moj z tym ze ten niby stop nie teges

    Ja kupujac podrobe nie bralem z 3 stopem bo czulem ze jego jakosc bedzie kijowa - taki zwykly diodowiec ktorego bede musial kiedys wywalic bo sie zepsuje - co jak widac zrobil wlasciciel tego Twojego

  7. #7
    Użytkownik Awatar vtecmatti
    Dołączył
    Jul 2005
    Skąd
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie

    ja tez mam taki jak pokazal Chemical na zdjeciach tylko z tym ze jakos mniej umnie widac zaslepke.

    ogolnie jak zalozysz spojlerek to autko zacznir sie owiele lepiej z tylu prezentowac .
    te spojlery sa jedne zladniejszych do tego modelu (wedlog mnie, fajne skromne), ja moglem zalozyc jakis z podporka na srodku ale owiele gorzej sie prezentowal.

  8. #8
    Użytkownik Awatar tomi
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Tomasz
    Skąd
    WN
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    moim zdaniem jakis duren zamalowal klosz swiatła stopu w tym spoilerze :roll:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •