Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pasy Szelkowe 4Pkt A seryjne fotele ??

  1. #1
    Nierzetelny sprzedawca Awatar ...Bartuś...
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    バル
    Auto
    -Stop :) B20PSS
    Skąd
    Warszawskie Hawa
    Posty
    1,774

    Domyślnie Pasy Szelkowe 4Pkt A seryjne fotele ??

    Witam...Zastanawia Mnie czy da radę zamontować pasy szelkowe do seryjnych fotel...Jak z kwestią bezpieczeństwa??Zamówiłem już kubełki ale będą najwcześniej w październiku ponieważ nie ma już tego modelu na magazynie...Widziałem kilka razy w CRX 2gen zamontowane pasy w seryjnych fotelach pod zagłówkiem między prętami,ale zastanawia mnie czy podczas wypadku nie wyrwą zagłówka i nie spadną ze Mnie a jak wylecę przez szybę??

  2. #2
    Użytkownik Awatar mizer
    Dołączył
    Feb 2008
    Auto
    Ek4/B16A2
    Skąd
    PZN
    Posty
    995

    Domyślnie

    Yo
    Seryjne fotele nie sa przystosowane ani wogole stworzone do pasow innych niz seryjne.
    Do szelek musisz miec oczka za glowa przez ktore musisz je przewlec ( takie jak w kazdym kuble ) - bron boze nie rob cyrkow typu - przeloze to przez zaglowek - bo to az zgroza bierze.
    Pasy montujesz w miejsce seryjnych, wszystko ci styknie oprocz prawej strony kierowcy - tam seryjne pasy sa mocowane do klamry ktora z kolei jest mocowana do fotela zeby mogla sie razem z nim przesuwac.
    Niestety w szelkach niedopuszczalne jest mocowanie ich do foteli - to ostatnie mocowanie robisz w tens posob ze kupujesz plytke:

    i spawasz ja do tunelu, do tej plytki mocujesz pozniej pas
    Plytka sztuke kosztuje jakies 20 PLn ( Sparco ) - wpisz w google "płytak sparco" to bedziesz mial pelno sklepow ktore to sprzedaja.
    Acha - dobrze zeby pasy ktore kupiles mialy homologacje chociaz drogowa.

    Cytat Zamieszczone przez ...Bartuś... Zobacz posta
    zastanawia mnie czy podczas wypadku nie wyrwą zagłówka i nie spadną ze Mnie a jak wylecę przez szybę??
    Nietylko nie wyrwie zaglowka, ale moze ci wyrwac kregoslup, udusic, podciac szyje - wszystko zalezy jaki dzwon bedzie wiec lepiej od razu olac takie cos.
    Ostatnio edytowane przez mizer ; 19-08-09 o 23:49 Powód: Automerged Doublepost

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •