Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Radio Pioneer Deh-5000UB-Problem Ustawienia Początkowe

  1. #1
    Nierzetelny sprzedawca Awatar ...Bartuś...
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    バル
    Auto
    -Stop :) B20PSS
    Skąd
    Warszawskie Hawa
    Posty
    1,774

    Unhappy Radio Pioneer Deh-5000UB-Problem Ustawienia Początkowe

    Witam...Mam mały problem w Radiu Pioneer DEH-5000UB,dziś ze znajomym podłączyliśmy wzmacniacz do tego radia wszystko w podłączeniu jest ok,lecz wzmacniacz nie daje dźwięku po długim i dokładnym przeczytaniu instrukcji doszliśmy do tego iż w chwili obecnej wyjście RCA jest wyłączone,a więc zgodnie z instrukcją po kolei włączaliśmy funkcje aby zadziałał aż doszliśmy do kolejnego problemu którym jest włączenie funkcji Początkowych.W instrukcji piszę

    1.Wciśnij i Przytrzymaj klawisz OFF,aby wyłączyć urządzenie - OK

    2.Naciśnij odpowiedni przycisk dla tej jednostki - Jaki Przycisk Próbowałem wszystkich i żaden poza włączającym radio nie działa

    3.Naciśnij i Przytrzymaj Pokrętło Multi-Control aż na wyświetlaczu pojawi się komunikat FM STEP

    4. Obróć Pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara aby przełączyć następującą funkcje-W tym wypadku potrzebuje SW Control i tam przestawić aby sygnał z radia szedł do wyjść RCA a nie do kości i dalej do głośników

    Z góry dziękuję za pomoc w tym problemie...Dodam iż w instrukcji nie ma opisane jaki przycisk wcisnąć

  2. #2
    Użytkownik Awatar RogeR
    Dołączył
    Oct 2007
    Auto
    D15B2
    Skąd
    Trzebinia
    Posty
    470

    Domyślnie

    Mam trochę nowszy model, ale podejrzewam, że zasada jest ta sama. U mnie takich problemów nie było, nawet w poprzednich modelach Pioneer'a.
    Podłączyłeś przewód sterujący wzmacniaczem? Niebieski zazwyczaj, z kostki ISO, przy włączeniu radia pojawia się na nim + co powoduję załączenie wzmacniacza ;-> Jak tak, to spróbuj jeszcze przytrzymać klawisz audio, wejdziesz wtedy w ustawienia suba, tam obadaj

  3. #3
    Nierzetelny sprzedawca Awatar ...Bartuś...
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    バル
    Auto
    -Stop :) B20PSS
    Skąd
    Warszawskie Hawa
    Posty
    1,774

    Domyślnie

    Dzięki już udało się z tym uporać...A mianowicie aby zmienić ustawienia aby sygnał szedł do wyjść RCA trzeba po wyłączeniu Radia Przytrzymać Długo Przycisk SRC,wtedy ukażą się nam opcje FM Step i potrzebna SW Control.

  4. #4
    Użytkownik Awatar karpik85
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Michał
    Auto
    EG4 D15B2
    Skąd
    Kraków / Michało
    Posty
    1,565

    Domyślnie

    Szkoda, ze wcześniej nie zajrzałem, bo bym pomógł, a widzę, że już Kolega rozwiązał problem.
    W Pioneerach do zaawansowanych ustawień wchodzi się poprzez długie przytrzymanie wciśniętego przycisku POWER(SRC).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •