Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Angel Eyes, opinie

Mieszany widok

  1. #1
    djinfi
    Gość

    Domyślnie Angel Eyes, opinie

    to juz kolejny topic o angel eyes wiem ze bylo i to duzo ale mam pytanie o firmy bo opinie sa takie ze jedne sie przepalaja inne rozszczelniaja itd a czy moglibyscie sie wypowiedziec odnosnie firm ktore robia takie lampy i ewentulanie jakich firm lamp szukac.
    mnie interesuja Angel Eyes firmy SONAR czy ma ktos dokladnie takie wersja black?
    http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125434126

    koles ktory to sprzedaje zapewnia mnie ze po zalozeniu ich w swojej Hani nie ma problemow z parowaniem i z przepalaniem ringow ale jak wiadomo skoro je tez sprzedaje to raczej zlego slowa o nich nie powie, tak wiec jesli mozecie to napiszcie jakiej firmy macie ringi i jak dzialaja

    i druga sprawa czy nie da sie jakos poprawic osiagów swietlnych angel eyesów? jakies mocne zarowki itp?

  2. #2
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    i z każdym pytaniem zakładajmy nowy watek tak jakby nie można było kontynuować istniejących :evil:

    Poprawić z mocniejszymi żarówkami przy symetrycznych lampach... Sam sobie odpowiedz czy lubisz być oślepiany

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic ED6
    Skąd
    lbn
    Posty
    12

    Domyślnie

    unikaj firmy FK slaboswieca i parowly byly nieszczelne , ringi po miesiacu sie przepalily :P i zeby cokolwiek bylo wicac trzeba bylo wlozyc zarowki +50 %


    a co do tejfirmy to nie wiem :P

  4. #4
    Użytkownik Awatar Raveland
    Dołączył
    Jul 2006
    Imię
    Michał
    Auto
    EJ6
    Skąd
    WS
    Posty
    479

    Domyślnie

    w pudelku z reflektorem ma dwie gumki(jakies uszczelki)
    gdzie sie je daje??
    wydaje mi sei ze do kierunkow ale wole sie zapytac niz mam nie zainstalowac a pozniej sie meczyc i zdejmowac zderzak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •