Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 278

Wątek: nienaturalnie wiszaca podsufitka

  1. #1
    Użytkownik Awatar palermo444
    Dołączył
    Oct 2006
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    734

    Domyślnie nienaturalnie wiszaca podsufitka

    witam dzi rano patrze a w moim mb3 podsufitka zaczela norlamnei odchodzic przy tylnej szybie za kierowca czy to od slonca ?? bo mokra nie jest

  2. #2
    Użytkownik Awatar bracho1978
    Dołączył
    Jan 2009
    Auto
    Hatchback r2000 MB2
    Posty
    235

    Domyślnie

    Norma wszystko się starzeje puścił klej i taka cienka gąbka się pokruszyła mnie kosztowało u tapicera 180 zł tylko sobie sam musiałem wymontować i zamontować bo 100 drożej by wyszło.

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    191

    Domyślnie

    Zna ktoś jakiegoś tapicera co się w to bawi ?? najchętniej z warszawy lub okolic

  4. #4
    Użytkownik Awatar suchy2004
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Kamil
    Auto
    Civic MB6 00'
    Skąd
    Wołomin
    Posty
    1,725

    Domyślnie

    Mam to samo, będe musiał oddać do tapicera bo mnie to wkurza, ale zaczekam chyba az nie będzie takich upałów;/
    bracho a u Ciebie ładnie to zrobił tapicer?Mógłbyś wrzucić jakieś foto po zrobieniu?

  5. #5
    Użytkownik Awatar bracho1978
    Dołączył
    Jan 2009
    Auto
    Hatchback r2000 MB2
    Posty
    235

    Domyślnie

    Ładnie i fachowo będzie trochę czasu i aparat do dyspozycji to zrobię i wrzucę .

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    114

    Domyślnie

    mi odeszła z tyłu nad głowami pasażerów i na pewno od słońca i myśle to jakoś przykleić bo tylko odeszło nad głowami tam gdzie są te wklęsłe miejsca

  7. #7
    Użytkownik Awatar bracho1978
    Dołączył
    Jan 2009
    Auto
    Hatchback r2000 MB2
    Posty
    235

    Domyślnie

    Zawsze z tyłu odchodzi bo tam niema co trzymać z przodu trzyma lampka i po środku dwie spinki a z tyłu nic i materiał odłazi .

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Dobra,bez owijania w bawełnę ,bo ja jestem strasznie zmotywowany,żeby i u siebie ten "baldachim" zrobić(dziadostwo jedne)
    Podajcie namiary na Tapicerów w Wawie,albo okolic. Z mojego miasta koleś chce 250zł to kapkę drogo.Bez zdjęcia oczywiście.

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    191

    Domyślnie

    ja już raz sam robiłem ale kupiłem złą gąbkę i gąbka się nie trzymała podsufitki tak jak trzeba, gąbka była podobna jak do paneli i słabo chłonęła klej...niby gąbka tapicerska ale do tego się nie nadawała, jest taka fajna stronka dlatapicera.pl można zamówić sobie próbki materiałów ,są specjalne materiały na podsufitki z podwójną gąbką tzn gąbka z drobną siateczką są też kleje do podsufitek,koszt materiału około 70zł bo trzeba kupić 2 metry bieżące materiału i włożyć trochę pracy jak ktoś by miał tapicera który zrobił za około 150-180zł to bym zrobił bo tapicer wie jak ułożyć materiał ma swoje techniki itd..jak ktoś chce sam się zastanawiam nad tym rozwiązaniem to ma namiary na gościa który ładnie flokuje za podsufitkę bierze 150zł... może jak więcej osób by było to może którąś opcje udało by się coś grupowo załatwić..


    link do sklepu tapicerskiego: http://www.dlatapicera.pl/
    Ostatnio edytowane przez Elmer89 ; 21-07-10 o 22:48

  10. #10
    Użytkownik Awatar reXio
    Dołączył
    Nov 2004
    Imię
    Remik
    Auto
    FK8 GT / FK2
    Skąd
    śląsk
    Posty
    3,000

    Domyślnie

    Co Wy macie z tymi podsufitkami to ja nie wiem. Moja juz byla prana poza autem 2 razy i wyglada jak nowa i nigdzie sie nic nie odkleja i nie obwisa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •