Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: SRS - świecąca kontrolka !

  1. #11
    Użytkownik Awatar reXio
    Dołączył
    Nov 2004
    Imię
    Remik
    Auto
    FK8 GT / FK2
    Skąd
    śląsk
    Posty
    3,000

    Domyślnie

    Czyli nie wywalilo Gratuluje

  2. #12
    Użytkownik Awatar mirasek
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Mirek
    Auto
    MA9/BD9/SF5/LN108
    Skąd
    Libia
    Posty
    3,196

    Domyślnie

    Gdyby był choć cień szansy na wystrzelenie poduszek podczas prób resetowania tą metodą, to opis nigdy nie znalazłby się w manualu, a honda nie zamontowała by tej żółtej kostki i kazała jeździć do ASO

  3. #13
    Użytkownik Awatar lunatyk
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Michał
    Auto
    5d d15z3 SHHMA9
    Skąd
    Bełchatów/Warszawa
    Posty
    227

    Domyślnie

    no niby tak ... ale mirasek mimo wszystko czułem się jak saper przy tej robocie

    kamil - wawa szkoda że dodałeś te fotki dopiero po edytowaniu posta Twój rysunek jest czytelny tylko wcześniej go nie było. Ważne że się udało i niech zostanie dla potomnych


    ps. kamil - wawa jesteś w stanie podać link do polskiego manuala ?

  4. #14
    Użytkownik Awatar laciu
    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    Siepraw - Kraków
    Posty
    210

    Domyślnie

    Witam!
    Mam problem z SRS w 5D, kontrolka świeci się cały czas, zrobiłem samodiagnostykę, odczytałem kod nr11: "Poduszka kierowcy - przerwa w obwodzie" Miał ktoś jużtaką usterkę??

  5. #15
    Użytkownik Awatar laciu
    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    Siepraw - Kraków
    Posty
    210

    Domyślnie

    nikt nie miał takiego problemu?

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Prawdopodobnie przerwa w taśmie, która znajduje się w kierownicy (pod kołem kierownicy właściwie). Taśma ta ma zapewnia połączenie poduszki z "resztą samochodu". Jeśli do tego nie działa Ci klakson to na 100% jest to wina tej taśmy (ta sama taśma od klaksonu co i od SRS). Odkręć kierownice i sprawdź czy przewodzi.
    Jest manual na forum.

    Pozdr

  7. #17
    Użytkownik Awatar Slawkowski
    Dołączył
    Jul 2007
    Imię
    Sławek
    Auto
    C5 2.0 HDi b:MB3
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    1,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez laciu Zobacz posta
    Witam!
    Mam problem z SRS w 5D, kontrolka świeci się cały czas, zrobiłem samodiagnostykę, odczytałem kod nr11: "Poduszka kierowcy - przerwa w obwodzie" Miał ktoś jużtaką usterkę??
    mialem taki przypadek (sam probowalem kasowac blad SRS ale tym razem nie dawalem rady), pojechalem do fachmenta co specjalizuje sie w poduchach, wzial 50 zl i powiedzial, ze gdzies mi kostka nie stykala i nic wiecej... no i jak cos to zawsze moze ja zrobic "na sztywno", ale jezdze juz pol roku i nie ma problemu.

    ps. ASO Hondy zrobilo mi diagnostyke (120 zl za podlaczenie do kompa i wydruk) i sie nie podjeli naprawy, stwierdzili, ze zbyt duze koszty moga byc... rozbieranie deski (to tyle roboczogodzin)... a jeszcze nie wiadomo co padlo, a czesci jak w ogole sie dostanie to beda strasznie drogie...... szkoda slow.

  8. #18
    Użytkownik Awatar WODZIREJ2
    Dołączył
    Oct 2010
    Imię
    Irek
    Auto
    ACCORD 1,8iES 02r
    Skąd
    małe 3-miasto
    Posty
    112

    Domyślnie

    miałem też taki przypadek i jak kolega misiekreg pisze nieco wyżej była to zerwana taśma. kupiłem używkę , potem kasowanie błedu w aso i jest git.pozdr

  9. #19
    Użytkownik Awatar cypek349
    Dołączył
    Nov 2010
    Imię
    Marcin
    Auto
    EM2 d17a8 :)
    Skąd
    Sandnes
    Posty
    320

    Domyślnie

    Witam,
    Czy wie ktoś w którym miejscu w em2 znajduje się sensor poduszki bocznej lub główny ? Czy jeśli poduszka wystrzeliła w siedzeniu to sensor należy wymienić tylko boczny czy główny? Jest to kwestia wgrania nowego softu. Jestem zielony proszę o pomoc.

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: SRS - świecąca kontrolka !

    Jeśli nie nie uda.mi sie zrobić zgodnie z instrukcja tzn chodzi mi o sekundy to wystrzela mi puduchy? Czy nie?

    Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •