Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: tuning hondy civic 91

  1. #21
    Użytkownik Awatar Jetson
    Dołączył
    Sep 2006
    Skąd
    3miasto
    Posty
    78

    Domyślnie

    Podkladka od CRXa nie pasuje do Civica 4G - sprawdzone :!: No chyba ze ktos lubi przerabiac :?

  2. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2006
    Skąd
    Krosno
    Posty
    60

    Domyślnie

    niech sie jeszcze paru chlopakow wypowie ,bo bylem przekonany do tej pory ze podejdzie

  3. #23
    lukasz
    Gość

    Domyślnie

    lukasz;]hey mam problem z mokra podloga pprzy siedzeniu pasazera,wymienilem nadkole ale i tak dalej mam mokre,a podlog a jest zdrowa nie ma dziur :?

  4. #24
    Użytkownik Awatar novak
    Dołączył
    Dec 2005
    Imię
    Radek
    Auto
    ED6 + EU8
    Skąd
    W-wa/Snk
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jetson
    Podkladka od CRXa nie pasuje do Civica 4G
    Ja się z tym zgodze , zderzaki niby wyglądają tak samo , ale jednak się różnią troche. Ja chciałem kiedyś założyć cały przedni z CRXa , ale to też nie takie proste , bo trzeba zmienić też blende<ten pas z blachy tak się chyba nazywa :P> pod lampami i troche w innych miejscach są mocowania. Ale jak wiadomo POLAK POTRAFI :P

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Gorlice
    Posty
    135

    Domyślnie

    ja sie moge wymienc jak to jeszcze aktuale za hondowskie '14

  6. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Dzierżoniów(okolice)
    Posty
    61

    Domyślnie

    Jak kogoś nadal interesuje przekładka zderzaka z CRX'a to tutaj można poczytać

    http://www.civic4g.pl/forum/topics9/201.htm

  7. #27
    mar3cky
    Gość

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!!!

    Jestem tu nowy i zaczynam swoją 2 przygodę z Honda Civic... Za pierwszym razem nie ciągnęło mnie w stronę modyfikacji (może dlatego, że dzieliłem auto z rodzicielką) teraz kiedy stałem się posiadaczem własnego Civic 4G nie jeżdzącego po polskich drogach czyt. w bdb. stanie technicznym i wizualnym czas na modyfikacje

    Wg. mnie po przejrzeniu masy zdjęć i różnych koncepcji stylistycznych uważam, że najlepszą drogą do tuningu 4G jest lekki styling w stronę Civic'a SI, przynajmniej ja na pewno tą drogą pójdę :agent:

    Tutaj przedstawiam coś co mnie natchnęło, więc może komuś też się przyda jeśli nie widział:

    http://www.honda-tech.com/zerothread/1677861

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •